Sól do kąpieli

Sól do kąpieli

Cześć, czy używacie dodatków do kąpieli i czy coś wam szczególnie pomaga? Zastanawiam się, w jaki sposób mogłabym zrobić takie mini SPA w warunkach domowych :)

TomekK

Posty: 9

 
Sól w kąpieli, ale jakościowa to lepsza sprawa niż suplementy diety. Warto w tym kierunku się dokształcić moim zdaniem.

Kowalski

Posty: 26

 
Jak soli używasz do pielęgnacji ciała to warto jeszcze dokupić lepszej jakości krem regeneracyjny. Wtedy masz największą synergię :) Skorzystaj, bo takie połączenie naprawdę dobrze działa.

Mr Frog

Posty: 11

 
Tylko syp sól zawsze do gorącej wody, bo wtedy działanie jest lepsze. Do zimnej się nie opłaca. Nawet, jak nogi moczysz to lepiej w gorącej.

Ptaszyna

Posty: 17

 
Powiem Ci w ten sposób. Zastąp zwykły płyn do kąpieli, np. taką solą http://solbochenska.pl/produkty/floris/sol-floris-wiaderko-5-kg/http://solbochenska.pl/produkty/floris/sol-floris-wiaderko-5-kg/ . Poczujesz ogromną różnicę w wyglądzie skóry po kąpieli. Ja też nie wierzyłem, dopóki nie spróbowałem. No i o tyle fajny produkt, że jest w nim kolagen, a wszyscy wiemy, że kolagen wpływa na szybszą odbudowę uszkodzeń głębokich warstw skóry :D Całe życie borykałem się z problemami dermatologicznymi i wiem co mówię.

21gregorek

Posty: 18

 
Na początku wypróbuj na stopy, jak zobaczysz różnicę to weź sobie sól do całego ciała. W taki sposób się zawsze sprawdza jakość.

miner23

Posty: 21