komora normobaryczna, gdzie znajdę ?

komora normobaryczna, gdzie znajdę ?

Korzystaliście z oferty, jaką ma firma normobaria? Mają komorę do tlenoterapii i chce się do nich zapisać, ale poszukuję jeszcze jakiś opinii osób, jakie już tam wcześniej były.

Wariat

Posty: 1

 
Zabiegi tlenoterapii można mieć tutaj https://normobaria.net.pl. Byłem tam i naprawdę czułem się wspaniale, dlatego innym też polecam. Było warto się nim poddać.

jarcio00

Posty: 7

 
Warto wykorzystać każdą metodę na to, aby poradzić sobie z problemami zdrowotnymi. Dotlenienie wszystkich komórek to świetny sposób na regeneracje. To pomaga nie tylko na stronę fizyczną, ale również na psychiczną, dlatego warto się takimi zabiegami nieco bliżej zainteresować. Nie są drogie, ale są bardzo skuteczne.

merlo45

Posty: 5

 
Byłem kilkakrotnie na takich zabiegach i zawsze byłem niezwykle zaspokojony. Na mnie działa to pozytywnie. Czuje się o mnóstwo lepiej i chce mi się niezwyklej żyć. Od lat mam kłopoty psychiką, natomiast takie dotlenienie wszystkich komórek jest dla mnie niezwykle pomocne.

chksfans

Posty: 6

 
Znajoma była po chemioterapii i tlenoterapia jest bardzo pomogła. Czuła się o wiele lepiej i dochodziła szybciej do siebie. Chemioterapia wyniszcza cały organizm, dlatego takie zabiegi są bardzo potrzebne i przynoszą najlepsze efekty.

duduś33

Posty: 7

 
Po operacji nie było mi łatwo dojść do siebie. Zwykłe metody rehabilitacji niewiele dawały. Dopiero po tlenoterapii poczułem się lepiej. Dla mnie jest to najlepsza metoda, aby zregenerować swój organizm i wszystkim mogą to polecić. Przekonacie się, że naprawdę są z tego tylko i wyłącznie same pozytywne efekty.

Marko

Posty: 31