co na odchudzanie

co na odchudzanie

Dziewczyny, ćwiczę od roku regularnie, ale tłuszcz na brzuchu dalej mocno trzyma. Co robić? Jestem na suplementacji, głównie białko, ale wiem, że to za mało. Macie coś sprawdzonego, żeby zbić ten tłuszcz z brzucha? Proszę o wskazówki.

amrmas22

Posty: 9

 
Jak nagle zabierasz się za odchudzanie to koniecznie unormuj poziom glukozy, bo będziesz miała mocne skoki. Agrest indyjski od siebie polecam na uregulowanie poziomu cukru, a gorzką pomarańczę na wsparcie odchudzania. Z tych naturalnych składników to najmocniejszy obecnie na rynku.

Sarev22

Posty: 26

 
Jak nie możesz się odchudzić standardową dietą to warto przemyśleć solidne oczyszczanie. Trzeba unormować pracę jelit, totalnie się odrobaczyć i później znowu spróbować. Z tego powodu szukaj nie tyle suplementów odchudzających, co oczyszczająco – odchudzających. Takie 2 w 1. Szkoda, że niszowa kategoria na krajowym rynku.

Kitas

Posty: 17

 
Testowałem agrest indyjski na wzmocnienie odporności w okresie przetrenowania. Pomógł. Niestety w Polsce trudno dostępna rzecz, bo egzotyczna roślina. W niewielu suplementach też można dostać. Z tych najpopularniejszych specyfików to AmlaslimMax. Tylko koniecznie bierz pod uwagę owoce z amli, nie inne części rośliny. Wtedy najlepsze działanie.

Cloperflake

Posty: 23

 
Zawsze warto testować nowe suplementy przez miesiąc, dwa. Dopiero wtedy pojawiają się konkretne wyniki. Jak nic nie działa to lekko podnosisz dawkę. Im większa masa ciała, tym z reguły trochę więcej trzeba wypić.

Ania

Posty: 31

 
Przy odchudzaniu pij koniecznie dużo wody, bo wtedy lepiej przekazujesz składniki odżywcze. Przy suplementacji naturalnie też się sprawdza. Większa wydajność zakupu, dzięki wodzie.

Annaaa12

Posty: 11

 
Każde użycie suplementu diety najlepiej skonsultować z dietetykiem i dopasować pod konkretny cel treningowy. No i najlepiej suplementy pić po treningu w tzw. okienku anabolicznym. Wtedy masz największy poziom wchłaniania do organizmu. Standardowa procedura. Dlatego większość osób na siłowni ma ze sobą shakery z białkiem po treningu ;)

upierdos45

Posty: 24

 
Zasada jest bardzo prosta. Nie zaczynasz odchudzania bez oczyszczania. Zapamiętaj, a mocno ułatwisz sobie życie.

Gregor55

Posty: 21