blog damska moda, polecicie ?

blog damska moda, polecicie ?

Hej. Mam pytanie o bloga modowego. Może jesteście stałymi czytelniczkami jakiejś fajnej stronki z ciekawymi inspiracjami damskimi. Liczę na waszą pomoc. Z góry wielkie dzięki.

Facio

Posty: 3

 
Uważam podobnie, że zbyt dużo fajnych stron o modzie nie ma. Gdy człowiek potrzebuje pomocy, zwykle nie da się jej na szybko znaleźć. Jeśli znacie dobrego bloga o modzie damskiej, gdzie są prezentowane fajne ciuchy, liczę na was ;)

marysss

Posty: 20

 
Na dobrym blogu bez problemu znajdziesz ubrania damskie wraz z poleceniem sklepu, gdzie możesz kupić te ciuchy i to jeszcze bardzo często w cenie promocyjnej. Takie zakupy podobają mi się najbardziej :)

Klarka34

Posty: 17

 
Świetne miejsce https://stylizacje-inspiracje.blogspot.com. Zaczęłam regularnie odwiedzać stronę bloga, bo jest naprawdę bardzo ciekawy. Wreszcie coś ciekawego o modzie damskiej.

syrena88

Posty: 16

 
O mnie też przydałaby się taka pomoc. Wszędzie te same bzdury. Już dawno nie czytałam ciekawego bloga, który dotyczyłby mody damskiej. Wszędzie wyszukane ciuchy i propozycje.

Kitas

Posty: 17

 
Na nieszczęście też nie mam pomysłu, jak mogłabym odświeżyć swoją garderobę. Muszę powyrzucać wiele ubrań, jakie już dawno przestało się nosić i na bank okaże się, że szafa świeci pustkami. Mnie też przydałby się jakiś ciekawy blog z propozycjami odzieży damskiej.

bartek33

Posty: 15