dodmowa siłownia

dodmowa siłownia

Cześć. Jakiej marki ławeczki do siłowni polecacie? Swoje ważę i nie chcę się podczas wyciskania bać, że całość się pode mną zawali. Moja waga plus niecałe sto kilo na sztandze...to już jest całkiem niezłe obciążenie, słaba ławka może tego nie wytrzymać.

bartek33

Posty: 7

 
Najlepszym sprzętem do każdej siłowni to jest moim zdaniem drążek, wszystko można na nim zrobić, każdą partię ciała. Drążek akurat sam niedawno zamawiałem od K Sport i super się sprawdza, prosty w montażu, z porządnie zrobionymi spawami.

Kitas

Posty: 15

 
Najwięcej czasu zawsze na siłowni spędzam wyciskając na klatkę. Ostatnio udało mi się w po raz pierwszy w życiu 80 kilo wyciągnąć, także trening zdaje egzamin, idzie to wszystko w dobrym kierunku.

Yuri20

Posty: 11

 
Słyszałem o kolesiu na jednej z warszawskich siłowni, że mu się sztanga połamała...ciekaw jestem jakiej była firmy to bym wiedział jakiego producenta omijać :P

Penio

Posty: 18

 
Każdy sport jest fajny według mnie ale jednak do tego, żeby ćwiczyć na siłowni trzeba mieć specjalne predyspozycje, wielu moich znajomych tego w ogóle nie kuma.

derums3

Posty: 19

 
Chwalę sobie ławeczkę K Sport, sporo z niej korzystam, głównie brzuszki na niej robię i sprawuje się bez zarzutu. Zamawiałem ze strony producenta (tutaj masz sklep: k-sport.com.pl).

mazi1991

Posty: 30

 
Z różnych sprzętów i różnych ćwiczeń w życiu korzystałem ale najlepsze efekty to zawsze widziałem u siebie po starym, zwykłym drążku – najprostsze rozwiązania są zazwyczaj najlepsze.

bartek33

Posty: 15

 
Mam drążek do podciągania się we framudze i bardzo fajnie się sprawdza. W sumie na takim sprzęcie to można wszystko ćwiczyć – brzuch, łapy, barki itd.

Kolekcjoner

Posty: 15

 
Hej, w domu nie mam gdzie siłowni sobie zrobić, ale ostatnio dostaliśmy w robocie multisporta to chyba zacznę gdzieś chodzić na siłkę. Polecacie jakieś dobre miejscówki w Wawie?

Grabow12

Posty: 11

 
Miałem kiedyś zajawkę na karate, teraz już mi z tej dawnej pasji tylko siłownia została, a w domu mam ławeczkę, parę obciążeń i sztangę, także jest na czym się bawić.

magic17

Posty: 24