Zwiększenie libido

Zwiększenie libido

Zauważyłem, że po 30 spadło mi trochę libido. Ćwiczę, sporo biegam, mam w miarę niezłą dietę, ale coś się jednak z tematem dzieje, że nie mogę się przywrócić do porządku. Może suplementacja, ale czym konkretnie?

pawel253 

Posty: 5

 
Zacząłem przyprawiać cynamonem więcej, bo usłyszałem od znajomej restauratorki, że niezły afrodyzjak i faktycznie coś się zaczęło dziać, ale po bardzo długim czasie. Trzeba trochę cierpliwości do suplementacji.

Kitas

Posty: 6

 
Buzdyganek ziemny na pewno działa, a czasami, aż za bardzo. Nawet na siłowni się poleca suplementy z buzdygankiem, bo dają mocarnego kopa, szczególnie przy wchodzeniu na większe ciężary.

suprafull

Posty: 11

 
Teraz u mężczyzn często jest niestety spadek libido połączony z nadmiernym stresem w domu, w życiu zawodowym. Jak nie uregulujesz spraw życiowych to ciężko wrócić normalnie, spokojnie do łóżka. To nie jest wcale takie proste, a bez wspomagania czasami się po prostu nie da.

wawrzyn56

Posty: 17

 
Mi na siłowni jeden kumpel polecił dr Penigreat, bo brał ze względu na duże nasycenie buzdygankiem ziemnym. Po nim mocno siła leci, szybsza regeneracja po treningu. U mnie w łóżku się sprawdzają tabletki i to jak. Przede wszystkim od razu jestem gotowy, dosłownie po jednym dotknięciu. Wcześniej czasami mi stawał, czasami nie (jak to brzmi :D), no ale po tabletkach już wszystko wróciło do normy.

Kitas

Posty: 16

 
Hormony zbadaj. Może trochę drogo wychodzi, ale przynajmniej wiesz, na czym stoisz i gdzie szukać pomocy. Najczęściej zioła działają, jak zauważysz dopiero początku spadku libido.

wiesław11

Posty: 13

 
Zauważyłam, że wy mężczyźni często w ogóle nie ćwiczycie, nie ruszacie się, tylko po pracy do domu i jak ma być dobrze w łóżku? Trzeba się ruszać, bo inaczej nic z tym nie będzie.

labuh

Posty: 10

 
Kupuj zawsze opakowanie testowe, nawet kilku suplementów, żeby organizm się do jednego specyfiku nie przyzwyczaił po prostu. Jedna z najlepszych strategii, nawet przez farmaceutów często polecana.

Tomcio

Posty: 11

 
Jak popadasz w marazm życiowy to facet przestaje po prostu wykazywać chęć do współżycia, spadek libido jest naturalny, jeżeli prowadzisz mało angażujący fizycznie, psychicznie tryb życia. Może coś zmień w codzienności, jakieś drobne wyzwania, więcej ambicji, zadbaj o ogólną formę. Suplementacja ok, ale przy okazji. Trzeba też spojrzeć szerzej na siebie trochę.

Marioleczka

Posty: 9

 
Dobra rada to wizyta u dietetyka. Suplementacja zadziała, ale pod warunkiem, że jeszcze poprawisz jadłospis. Warto trochę zejść z kalorii, odchudzić się o kilka kilogramów, bo większość problemów z libido to właśnie nadwaga.

tigra32

Posty: 16