okna tychy, jaka firma ?

okna tychy, jaka firma ?

Poszukuje oferty z oknami z Tych. Jeżeli wiecie, która firma ma plastikowe okna, które dużo nie kosztują, a jednocześnie są wykonane z najlepszych materiałów to dajcie mi znać.

Rico

Posty: 3

 
Zamawiałem w Tychach rolety i firma naprawdę się postarała. U mnie to były rolety materiałowe, ale tradycyjne i jestem z ich oferty naprawdę niesłychanie zadowolony.

audi80

Posty: 10

 
Znalazłem oferty z roletami dzień noc z Katowic na stronie https://www.atol.net.pl/pl/oferta.html. Nie zagłębiałem się za mocno w te oferty, ale na pierwszy rzut oka wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Zerknijcie sami i oceńcie jak to wygląda?

Black_Riot

Posty: 10

 
U mnie montowali tanie rolety w Tychach i firma faktycznie zrobiła wszystko niezmiernie dobrze. Zamówiłem rolety dzień noc, bowiem są według mnie najbardziej praktyczne. Odnalazłem barwa, który mi odpowiada i nie wiem ile, niemniej jednak niezmiernie krótko wszystko udało im się zamontować. To dziś rolety działają tak jak należy.

namok 

Posty: 7

 
Najtaniej zawsze wychodzi zamawianie w jednej firmy rolet i okien. Wtedy mamy niesłychanie dobrze dopasowany komplet, który jest trwały i estetyczny.

Jimer66

Posty: 18

 
Zamówiłem plastikowe okna z Katowic i firma wszystko dla mnie wykonała. Oczywiście były to okna z montażem, bo nie mam zamiaru tego robić sam. Na tym trzeba się znać i trzeba mieć na to czas. Wolę dopłacić i mieć kompletną usługę. Tym bardziej, że tak naprawdę wcale to nie kosztowało tak dużo jak niektórym się mogło to wydawać.

damianek45

Posty: 29

 
Najtaniej zawsze wychodzi zamawianie w jednej firmy rolet i okien. Wtedy mamy bardzo dobrze dopasowany komplet, który jest trwały i estetyczny.

Kitas

Posty: 4

 
Montowałem rolety zewnętrzne z Tych i jestem bardzo zadowolony. Firma ma rolety różnego typu. Można wybrać różne systemy, dlatego trzeba to sprawdzić, aby się przekonać, który model jest dla nas właściwy. Roleta zewnętrzne to zabezpieczenie poprzez złodziejami i warto ją mieć.

wrrraak22

Posty: 9

 
U mnie montowali tanie rolety w Tychach i firma naprawdę zrobiła wszystko bardzo dobrze. Zamówiłem rolety dzień noc, bo są według mnie najbardziej praktyczne. Znalazłem kolor, który mi odpowiada i nie wiem ile, ale bardzo krótko wszystko udało im się zamontować. To dzisiaj rolety działają tak jak należy.

labuh

Posty: 2