instruktor samoobrony, polecicie ?

instruktor samoobrony, polecicie ?

Znacie jakiegoś instruktora samoobrony, który organizuje indywidualne zajęcia? Byłoby dobrze gdyby posiadał uprawnienia czy jakieś certyfikaty, które potwierdzają jego umiejętności.

Madzia

Posty: 5

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się mnóstwo. Może i trzeba było zapłacić wiecej, natomiast szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to bardzo duże znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

tubbytimmy1

Posty: 6

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w ciężkich sytuacjach.

Kamil87rak1

Posty: 18

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, niemniej jednak niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, niemniej jednak jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Obecnie nie można się czuć bezpiecznie, wobec tego warto wiedzieć jak się można będzie bronić.

Radziu

Posty: 5

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wówczas naprawdę dużo nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

Waskijestem

Posty: 6

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

figo

Posty: 13

 
Jest mnóstwo kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę niesłychanie wiele. Wówczas skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego należałoby z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są ciężkie, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Radziu

Posty: 11