Polecicie niepubliczne przedszkole wilanów

Polecicie niepubliczne przedszkole wilanów

Duże dzięki za każdą informację. Muszę na prędko odszukać dla mojego Kuby przedszkole w Wilanowie. Myślałam o prywatnej placówce, może sportowej. Czy znajdę takie przedszkole?

Bobek1200

Posty: 9

 
Zerknij sobie na tę ofertę niepublicznego przedszkola w Wilanowie https://karatekids.eu. Świetne miejsce. Moja córcia jest bardzo zadowolona. Chodzi już drugi rok. Gorąco polecam także ze względu na kadrę nauczycieli.

Miki

Posty: 10

 
Nie będę się na razie stresować, albowiem moje maluszki mają niespełna roczek :) Niemniej jednak dzięki, wiem, że o przedszkolu w Wilanowie trzeba pomyśleć trochę uprzednio.

Lupusx

Posty: 12

 
Im więcej zajęć mają dzieci, tym lepiej, ponieważ nie nudzą się, nie płaczą za mamą. Wiadomo, że początki nie należą zwykle do łatwych, ale z każdym dniem jest już lepiej. Moja córka chodziła do prywatnego przedszkola w Wilanowie i bardzo szybko się przyzwyczaiła. Może dlatego, że w przedszkolu były mniej liczne grupy.

andrew66

Posty: 14

 
Myślę, że niepubliczne przedszkole w Wilanowie to najlepsze rozwiązanie, bowiem w ten sposób w jednym miejscu dzieci mają gwarantowane dodatkowe zajęcia, a tak trzeba później wozić maluszki na lekcje, co jest dla nich męczące po całym dniu w przedszkolu.

Gucio

Posty: 12

 
To myśl już teraz, bo to poważna decyzja :) Ja sprawdzałam oferty przedszkoli już właśnie dwa lata wcześniej, żeby zorientować się, które prywatne przedszkole w Wilanowie jest najlepsze. Wybraliśmy profilowaną placówkę, gdzie dzieci mają mnóstwo sportowych zajęć.

Dr Nemo

Posty: 22