korepetycje biologia, gdzie warto ?

korepetycje biologia, gdzie warto ?

Matura się zbliża i troszkę się boję. Nie wiem czy nie wziąć korepetycji z polskiego. Opłaca się? Gdzie znajdę kogoś, kto ma wiedzę i potrafi mi ją przekazać?

weryl77

Posty: 6

 
Najlepiej jest zbadać wszystkie opcje. Wówczas wyrabiamy sobie zdanie. Dla mnie osoby, jaka ceni sobie swój czas e-korepetycje z matury były super. Miła atmosfera, wszystko niezmiernie było słychać i widać. Według mnie nic lepszego wybrać się nie da, a już na pewno w tak niezmiernie niskie cenie. Na inne korepetycje już nie chodzę.

inhuman

Posty: 17

 
U mnie zawsze historia była na niskim poziomie. Nie lubię jej za bardzo. Okazało się, że jeśli pójdzie się na takie korepetycje z historii i trafi się na kogoś, kto się na tym zna to taka osoba jest w stanie nas zachęcić do historii. Moje nastawienie się teraz zmieniło, co nie oznacza, że stałem się jakiś wielkim jej miłośnikiem.

alus

Posty: 8

 
Mnie były potrzebne korepetycje z chemii i znalazłem je na https://zdajesz.com. Polecam tę stronę, bo można znaleźć najlepszych nauczycieli, którzy wiedzą, w jaki sposób przekazywać swoją wiedzę. Super atmosfera.

Kowalski

Posty: 6

 
Korzystałem ze zwykłych korepetycji i z tych online. W jednym i drugim przypadku najważniejsze jest to, kto takie korepetycje prowadzi. Tylko wtedy można uzyskać wiedze, jaka jest nam najbardziej potrzebna i na to zwracamy uwagę.

alus

Posty: 9

 
Nie korzystałem jeszcze z korepetycji na maturę, niemniej jednak przymierzam się do tego. Wiedza jest mi potrzebna, a z tego, co wiemy z matematyki za niezmiernie sobie nie poradzę. Nie chciałbym nie zdać i później tego żałować. Już wolę wydać na korepetycje u kogoś, kto naprawdę wie jak mi tę całą wiedzę przekazać.

wrrraak22

Posty: 7

 
Bralem internetowe korepetycje z języka polskiego i mnóstwo się dowiedziałem. Maturę zaliczyłem także to faktycznie się opłaca. Według mnie lekcje poprzez Internet, co o sporo niezwyklej opłacalne. Oszczędza się nie tylko pieniądze, ale również czas. Polecam takie korepetycje.

Wielki Duch

Posty: 27