programowanie dla dzieci Zielona Góra, jaka szkoła ?

programowanie dla dzieci Zielona Góra, jaka szkoła ?

Czy należałoby wybierać fachowe programowanie dla dzieci i czy one coś z tego zapamiętają na przyszłość?

Kruczek23

Posty: 3

 
Podstawy programowania to zabawa i nauka w jednym. Wybierając takie kursy programowania dla dzieci wiedzieliśmy, że będzie dobrze, ale nie spodziewaliśmy się aż tak bardzo dobrze, że dzieci będą o tym tylko mówić. Polecam.

Polaczek90

Posty: 10

 
Wybrałem programowanie dla dzieci dla syna osiem lat i jest zachwycony. Mogę polecić takie rozwiązanie, albowiem naprawdę pożądane byłoby. Dziecko uczy się pilnie i sporo zyskuje.

tigra32

Posty: 11

 
Wybrałem zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży organizowane przez szkołę, która zajmuje się programowaniem. Jestem zadowolony i moje siedemnastoletnie dziecko również. Skoro jemu się podoba to mnie tym bardziej, dlatego polecam wszystkim zainteresowanym.

Warszawiak

Posty: 19

 
Długo myśleliśmy czy informatyka dla młodzieży ma sens, bo mają to w szkole, a po co dodatkowe zajęcia? Myliliśmy się, bo prywatne kursy to jednak jest to.

namok

Posty: 7

 
Przyszłość to informatyka dla dzieci im szybciej dziecko zostanie zapisane na zajęcia tym będzie lepiej. To, dlatego trzeba siedmioletnie dziecko zapisać do szkoły, która prowadzi takie zajęcia, a tam aż do osiemnastego roku dziecko będzie prowadzone poprzez osoby, które na informatyce znają się rzeczywiście niezwykle dobrze.

wigry00

Posty: 12

 
Dla rodziców mogę polecić programowanie dla dzieci oferowany przez firmę https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl. Organizują kursy i w Opolu i Zielonej Górze i innych miejscowościach. Na stronie można wszystkie dane znaleźć i warto to sprawdzić. my i nasi znajomi dzieci tam zapisaliśmy, zobaczymy jak będzie.

Aklimer56

Posty: 7

 
Moje dziecko interesuje się piratami, a programowanie dla dzieci oferowane przez szkołę obejmowało kod Piraci. Mały jest zachwycony, albowiem sam coś stworzył i może się tym chwalić znajomym i naszej rodzinie.

Tomcio

Posty: 11

 
Myślałem, że nauka programowania dla dzieci to siedzenie i granie w gry, a okazało się, że oni sami te gry tworzą. To proste gry, ale przecież moje dziecko ma siedem lat i dla niego nawet coś takiego to wielki sukces i wielka radość. Taka nauka przyniesie dla niego wiele dobrego, mogę polecić to innym.

Hello98

Posty: 17