gdzie kupić opony do ciężarówek

gdzie kupić opony do ciężarówek

Czy znacie dobry serwis opon ciężarowych na Podkarpaciu? W ostatnim roku miałem kilka problemów technicznych z dotychczasowym ogumieniem i potrzebuję kogoś, kto mi doradzi przy zamianie i zajmie się pilniejszymi naprawami w razie czego.

DobreSlowo

Posty: 1

 
Gwarancji dotrzymują i coraz więcej opon w katalogu i kontakt z producentami w razie czego. Myślę, że dostępność coraz bardziej się liczy. Unia wprowadza coraz gorsze normy ekologiczne jazdy, więc trzeba solidnego ogumienia jednak pilnować.

Miki789

Posty: 9

 
Mam swój test. Jak opona nie pływa, kiedy śnieg spadnie to się jej trzymam. Wiele marek niestety tego prostego testu nie przechodzi. Sami pewnie wiecie, o czym mówię.

Grabow12

Posty: 3

 
Podpatruję też działania konkurencji i sprawdzam, co u siebie wstawiają. Dobry wyznacznik, żeby oceniać najlepszych na rynku. Stawiam osobiście na opony, które wytrzymują największe obciążenia eksploatacyjne. Nie oszczędzam.

Kasia

Posty: 3

 
Brałem niedawno opony rolnicze Taurus od www.res-tires.pl i dali dłuższą gwarancję. Z jakości jestem bardzo zadowolony. Jeździłem dotychczas na używanych, bo wydawały się tańsze, ale to nie jest jednak prawda. Trzeba kombinować, sprawdzać różne marki. O tyle dobra sprawa, że opony dopasowują, aż do skutku. Uprzedzili mnie, że jeżeli nie trafię to nie będzie problemu z wymianą.

namok 

Posty: 7

 
Bardzo dobrze mi podpowiedzieli i myślę, że mają takie kategorie opon, które spokojnie rywalizują nawet z używanymi, jeżeli chodzi o cennik. Można znaleźć pod budżet i nawet zlecić montaż na Podkarpaciu, więc to naprawdę spory plus.

Dworniok00

Posty: 2