strony www Łódź, znacie ?

strony www Łódź, znacie ?

Komu zlecić projektowanie stron w łodzi? Nie bardzo wiem, do kogo się zgłosić, a zależy mi na wysokiej, jakości.

maniek

Posty: 1

 
Im lepszą chcemy mieć stronę internetową tym trudniej będzie ją zrobić, wobec tego lepiej oddać to obowiązek komuś, kto zajmuje się takim projektowaniem, na co dzień.

messi32

Posty: 22

 
Jeśli ktoś ma czas i wiedzę to może spróbować sił we własnym zakresie. Sam robiłem dawniej strony, ale dzisiaj szkoda byłoby mi na to czasu. To wcale dużo nie kosztuje, dlatego trzeba będzie przeliczyć, co nam się bardziej opłaca. Wtedy wybierzemy najlepszą dla siebie opcje.

miskowiec45

Posty: 4

 
Z tego, co pamiętam to projektowaniem stron w Łodzi zajmuje się ta firma https://www.icp.info.pl. Nie wiem, co dokładnie robią, dlatego najlepiej jest się z taką ofertą dokładnie zapoznać.

Miki

Posty: 9

 
Dzisiaj każdy liczy sobie czas. Stworzenie prostej strony było dobre dziesięć lat temu. Dzisiaj, jeśli chcemy, aby taka strona była przez ludzi odwiedzana to nie pozostaje nam nic innego jak postawić na wysoką, jakość. Tylko, że aby powstała taka strona to niestety, ale trzeba będzie mieć wiedzę oraz bardzo duże doświadczenie.

marionnn

Posty: 6

 
Korzystałem z różnych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowy. Zanim się wybierze kogokolwiek to nie sprawdzamy jedynie cen, a projekty, jakie wcześniej wykonali. Wtedy wiemy, na co taka firma może sobie pozwolić.

Pikusiński

Posty: 3

 
Dzisiaj każdy liczy sobie czas. Stworzenie prostej strony było dobre dziesięć lat temu. Dzisiaj, jeśli chcemy, aby taka strona była przez ludzi odwiedzana to nie pozostaje nam nic innego jak postawić na wysoką, jakość. Tylko, iż aby powstała taka strona to na nieszczęście, ale trzeba będzie mieć wiedzę oraz niezmiernie olbrzymie doświadczenie.

drrrr23

Posty: 27