strony www w Łodzi, polecicie ?

strony www w Łodzi, polecicie ?

Czy tworzenie strony internetowej jest trudne? Chciałbym coś prostego, ale nie wiem czy sam mam się za to brać?

FalaSmiechu

Posty: 2

 
Strona to podstawa. Może być prosta albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, zatem trzeba się zgłosić do firmy, jaka strony wykonuje na zamówienie.

Abaddon616

Posty: 24

 
Można skorzystać z darmowych szablonów, natomiast dla firmowej strony to nie za niesłychanie będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, jaka będzie wizytówką.

Lupusx

Posty: 4

 
Znajomy korzystał z firmy, jaka zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i jest niezwykle zadowolony. Dowiem się dokładnie, do kogo się zgłosił. Mnie się jego strona też niezwykle podoba. Nie każdy potrafi zrobić dobrą stronę, jaka jest czytelna i na której w prosty sposób można znaleźć wszystkie ważne informacje.

bartek33

Posty: 11

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeśli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe możliwości na odnalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, lecz z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w paru językach.

Lupusx

Posty: 2

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, bo oni na wszystko są naprawdę bardzo dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te bardzo skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

dzastinn

Posty: 10

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

Boss

Posty: 3

 
Bez strony dziś nie ma klientów. Dzisiaj każdy, jeśli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Pożądane byłoby mieć dokładnie to samo.

Black_Riot

Posty: 9

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeśli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe szanse na znalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, ale z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w kilku językach.

dobruś00

Posty: 28