Posnet Mobile, gdzie polecicie ?

Posnet Mobile, gdzie polecicie ?

Słyszałem ostatnio o specjalistycznym oprogramowaniu Insert Subiekt dla przedsiębiorców. Czy korzystacie z tego? Dajcie mi znać czy warto się tym obramowaniem interesować?

hmielus

Posty: 1

 
Jeśli nie trzeba montować kasy fiskalnej to nie ma się, co tymi urządzeniami interesować. Oczywiście chcą, aby wszyscy takie kasy mieli, bo państwo w ten sposób ma nad nami kontrolę.

Kitas 

Posty: 5

 
Sporo kas fiskalnych jest tu https://it-masters.eu/kasy-fiskalne-online-z-montazem-u-klienta-datecs-posnet-novitus-kasy-dla-fryzjerek-lekarzy-prawnikow-mechanikow/1831-97-novitus-nano-online-kasa-fiskalna.html#/53-moduly-lan.

djramu

Posty: 4

 
Nie jest prosto zdecydować, jakie kasy wybrać do własnej firmy. U nas niesłychanie dobrze działają mobilnie, albowiem nie są uwięzione w jednym miejscu. W każdej chwili można je zabrać na drugą stronę gabinetu, wobec tego są niesłychanie praktyczne.

TomekK

Posty: 4

 
Jeżeli nie trzeba montować kasy fiskalnej to nie ma się, co tymi urządzeniami interesować. Niewątpliwie chcą, aby wszyscy takie kasy mieli, albowiem państwo w ten sposób ma nad nami kontrolę.

namok

Posty: 10

 
Dla mnie kasy fiskalne Posnet Mobile są najlepsze na całym rynku. Od lat korzystam z takich kas i nie sprawiają mi najmniejszych problemów. Mobilna wersja jest o tyle dobra, że można korzystać z niej w całej firmie. Klient kupuje coś to przenosimy ją do innej kasy. Nie ma obecnie tańszego i lepszego urządzenia na całym rynku.

wisła22

Posty: 12

 
Sceptycznie podchodziłem do terminala płatniczego, lecz dziś wiem, że wiele na tym zyskałem. Pandemia wiele zmieniła i nie wszyscy chcą dziś płacić gotówką, dlatego należałoby być na to dobrze przygotowanym. Wtedy nie ma żadnych niespodzianek i strat z tym związanych.

wieszdo87

Posty: 6

 
Oferty są dostępne, zatem warto je dokładnie sobie sprawdzić. Internet jest pełen kas, czytników czy programów. Porównajmy, wobec tego wszystko i coś wybierzemy dla siebie.

innaret

Posty: 7

 
Korzystam z czytnika kodów kreskowych i wszystko działa bardzo dobrze. Przyspieszyło to podliczenie zakupów moich klientów, dlatego uważam, że warto się tym zainteresować.

Bienkus

Posty: 5

 
U mnie kasa działa od lat i nic się z nią nie dzieje. Nie wiem nawet, której jest firmy. Mam gotowy serwis, który co jakiś czas się zjawia żeby zbadać czy czegoś nie trzeba podmienić czy zalegalizować. Tak to u mnie działa i tyle.

Antekkk

Posty: 6