wycinka drzew Łódź, która firma ?

wycinka drzew Łódź, która firma ?

Witam wszystkich na forum. Jestem tutaj z pytaniem o wycinkę drzew. Najlepiej, gdyby odezwała się do mnie jakaś firma z Łodzi, która zajmuje się tego typu pracami fachowo.

Zyciowwy

Posty: 5

 
Myślę, iż najlepiej to zadzwonić w kilka miejsc i dopytać. Na stronach firm, które proponują prace wysokościowe w Łodzi, raczej trudno odszukać cennik. Koszt zależy od projektu i na pewno spędzonego czasu na wykonaniu usługi. Na pewno nie są to wygórowane ceny :)

hihihot

Posty: 11

 
Jeżeli są to chore lub martwe drzewa to nie będziesz mieć problemów z wycinką drzew. Najlepiej, gdy oceni ich stan jakaś rzetelna firma z Łodzi. Na pewno tu kogoś odszukasz. Nie są to kosmiczne sumy, więc bez obaw. A co do decyzji, to wcale nie jest tak trudno. Każda sytuacja jest inna, więc trudno powiedzieć coś w Twoim temacie :D

mikesmith0103

Posty: 6

 
Właśnie przeglądam usługi i wychodzi na to, iż macie rację. Jeśli chodzi o pielęgnację drzew, to arborystyka albo nic :D Mam nadzieję, iż znajdę kogoś od takich usług w Łodzi.

mniszekk6

Posty: 18

 
Najlepiej skorzystać z usług firmy, która zajmuje się takimi pracami kompleksowo. Usługodawcy w dziedzinie szeroko pojętego ogrodnictwa znają się na pielęgnacji drzew. Jak tylko znajdę coś wiarygodnego w Łodzi, dam znać.

micko

Posty: 6

 
Wspaniała firma – https://arbos.org.pl. Polecam ze względu na jakość prac ogrodniczych, które gwarantują. Są profesjonalni, dokładni i doświadczeni. Działają w Łodzi i w okolicach.

Bhapo

Posty: 8

 
Nie znam nikogo, kogo mógłbym polecić. Naprawdę, jeżeli chodzi o wycinkę drzew, to w Łodzi jakoś kiepsko z usługami. Też muszę odszukać jakiegoś rzetelnego fachowca.

Wygodniś22

Posty: 8

 
Zależy na jaką firmę trafisz. Zawsze można porównać ceny, ale ja poszłabym niezwyklej w kierunku jakości. W przypadku prac ogrodniczych jakość to najważniejsze kryterium. Nie wyobrażam sobie oddania swojego ogrodu w ręce nierzetelnego usługodawcy :) Łódź to miasto, w jakim bez problemu można odszukać porządne firmy.

Nowa

Posty: 15