kredyty frankowe

kredyty frankowe

Co przemawia za tym, żeby walczyć z bankiem w sprawie kredytu frankowego na dzień dzisiejszy?

EeZnak

Posty: 2

 
No właśnie teraz tak to działa, że kancelaria ocenia, czy w ogóle jest sens walki z bankiem. Dokładnie monitorują zapisy umowy. Wykrywają wady prawne.

Lupusx

Posty: 12

 
Jak kredytobiorcy zaczęli się zrzeszać w stowarzyszeniach, które sięgnęły już polityki i rozwiązań systemowych to jest to już dobra droga. Bezpłatną analizę umowy kredytowej masz w https://www.kancelarianik.pl/

Michaś

Posty: 2

 
W umowach o kredyty frankowe występuje najczęściej masa klauzul niedozwolonych, a to już podstawa do podjęcia walki.

gruszk34

Posty: 6

 
Ludzie chcieli zmniejszyć koszty zakupu nieruchomości i wcale im się nie dziwię. Banki nie powinny oszukiwać na umowach, więc wszystko byłoby w porządku, a tak nie jest, więc każdy ma prawo do sprawiedliwego traktowania, jeżeli w grę wchodzą tak duże pieniądze.

bartek33

Posty: 18

 
Do rozprawy i tak najczęściej nie dochodzi, bo wyroki pokazują przewagę frankowiczów. To już jest właściwie standard prawny, więc nie dziwi mnie wcale rozkwit kancelarii zajmujących się tylko tym zagadnieniem.

Dzidzidek

Posty: 4

 
Zwróć jeszcze uwagę na zawyżone marże przy odfrankowieniu. Ten problem zasygnalizowało Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu. Nazwa mówi sama za siebie ;)

Lipa08

Posty: 6

 
Umowy z bankiem się przedawniają, więc wypada podejmować decyzje o walce nieco szybciej. Nie każdy o tym wie. Mamy bardzo skomplikowane prawo i samodzielne działania, czy negocjacje to mrzonka. Nikt Cię poważnie nie potraktuje.

Black_Riot

Posty: 6

 
Myślę, że właśnie wyrok TSUE rozszerzył możliwości kredytobiorców w walce z bankami. Przecież to śmieszne, żeby tak mocno toksyczne narzędzie pozostało bez rozliczenia.

MaszWielkosc

Posty: 8