Perfumy

Perfumy

Cześć! Czy w internecie według was opłaca się kupować perfumy? Widzę że jest dużo różnych sklepów i ceny czasami mają naprawdę ciekawe...gdzie kupujecie? Najbardziej się boję jak to jest z oryginalnością takich zapachów sprzedawanych online....ktoś coś?

namok 

Posty: 5

 
Niektórzy się faktycznie lubią porządnie spryskać zapachem, mam taką koleżankę która jak przychodzi do firmy to rozsiewa zapach na resztę dnia...wylewa na siebie perfumy chyba wiadro co nie ukrywam że jest trochę męczące.

johncena67

Posty: 22

 
Jaką perfumę polecicie dla meżczyzny? Chcę coś dobrać swojemu facetowi i tak nie za bardzo mam pomysł...na perfumach damskich to coś tam wiem ale przy męskich to jestem zielona.

Wojciech24

Posty: 9

 
Fajne teraz produkują perfumy nie to co kiedyś gdzie tak naprawdę człowiek miał dostęp to kilku aromatów na krzyż tylko. Ja lubię różnego typu lekkie zapachy owocowe, cytrusowe, to jest taki powiew świeżości.

johncena67

Posty: 22

 
Perfumy zazwyczaj swoje kosztują, oczywiście mówię o tych markowych popularnych bo są też zapachy tańsze ale to jest tak – niby oszczędność. Kupisz jakąś tańszą markę a trzeba będzie używać dużo więcej szybciej się zużyje i jaka z tego oszczędność?

frezzzer

Posty: 16

 
Dużo u nas w mieście handluje się perfumami na rynku, chodzą jacyś ludzie i wciskają „oryginalne perfumy” za jakieś grosze...z daleka mi to śmierdzi jakimiś podróbkami, ale ludzie często kupują tak na ulicy bez paragonu, kasy fiskalnej i większych formalności :P

Damiano

Posty: 8

 
Oryginalne markowe perfumy ale tanio sprzedają na http://testerownia24h.pl. Urozmaicony wybór myślę że każdy i każda znajdą tutaj coś dla siebie. Ja bardzo lubię Diora jeśli chodzi o mnie, a jeśli chodzi o zapachy u mężczyzn to zdecydowanie najlepszy jest Dolce Gabbana...mój facet tego używa...uwielbiam.

daria34

Posty: 13

 
Lubię cięższe bardziej intensywne zapachy a takich jest w sprzedaży stosunkowo niewiele, w każdym razie ja w sklepach tych sieciowych drogeryjnych to rzadko znajduję coś co mi się naprawdę spodoba.

znamsienatym

Posty: 31