Gdzie kupujecie perfumy

Gdzie kupujecie perfumy

Cześć, czy przy zakupie testerów, chodzi o perfumy nie ma jakichś braków jakościowych? Jak to widzicie?

Marioleczka

Posty: 2

 
Kwiatowe i cytrusowe teraz sobie na zimę zamówiłam. Niektórzy też biorą perfumy na dzień i na noc, czy można powiedzieć do sytuacji bardziej wieczorowych. Też formuła całkiem sprawdzona.

Klakierek56

Posty: 10

 
W opakowaniu zastępczym pewnie tester dostaniesz, więc odpada, jako prezent i to tyle w kwestiach różnic jakościowych pomiędzy oryginałem.

@marcelko

Posty: 24

 
Perfumy nakłada się na szyję i o czym wiele osób nie wie na zgięciach łokci. Jak ruszasz ręką w codziennych sytuacjach to ten zapach się mocniej wydziela w takim układzie. Sprawdzałem i mogę to potwierdzić.

Mord

Posty: 12

 
Testery zawsze pełne masz w https://www.testerownia24h.pl. Zdarzyło mi się kiedyś w innych sklepach, że tester napełniony do połowy, więc komedia. U nich wszystko pod tym względem w porządku i praktycznie każdy zapach jest oceniany przez dotychczasowych użytkowników. Widzisz mniej więcej, co może się u ciebie sprawdzić.

wiesław11

Posty: 13

 
Czasami niszowe marki faktycznie lepiej się sprawdzają od tych najpopularniejszych, bo chcą się wybić jakością. Nowe serie z tego powodu warto, jak najbardziej testować.

szaro

Posty: 7