Perfumy, znacie ?

Perfumy, znacie ?

Poszukuję dystrybutora perfum najlepiej w UK, bowiem jak wiadomo taniej :) Możecie polecić coś w tej sprawie? Napiszcie jak wygląda płatność i w ogóle kwestia złożenia zamówienia.

Radziu

Posty: 7

 
Znajoma przysłała mi z Anglii o dużo tańsze perfumy niż u nas. Ten sam rodzaj i nie ulega wątpliwości oryginalne. Miała kontakt z wyśmienitym dystrybutorem perfum. Myślę, że dla chcącego nic ciężkiego. Trzeba troszkę poszukać w sieci i tyle. Najważniejsze to żeby odszukać wiarygodne źródło, a nie kupować w pierwszym lepszym.

waleria

Posty: 13

 
To link do dobrej hurtowni perfum w UK https://makeupmania.eu. Działają od dłuższego czasu. Cieszą się rozgłosem i to w całej Europie. Tu spokojnie można robić zakupy. Taniej to za mało powiedziane :)

Tomcio

Posty: 11

 
Też zwykle robię zapasy tego rodzaju. Mam swoją zaufaną hurtownię kosmetyczną w Anglii, w której zawsze są dobre ceny. Ale to oczywiście nie jedyna. Wiem, że wiele z nich działa online. Może to rzeczywiście sposób na tańsze produkty kosmetyczne bez wychodzenia z domu :D

atek562

Posty: 19

 
Tzn. dokładnie ile da się zaoszczędzić na takich perfumach projektantów. Jestem ciekawa, bo może zaproponujecie tutaj jakieś wiarygodne źródło i się skuszę. Zawsze musi być ten pierwszy raz :)

VHSSS

Posty: 14

 
W takie obniżki nie wierzę :D No chyba, że chcesz zamówić czegoś rzeczywiście większą ilość. Znajoma miała kiedyś kontakt do dystrybutora perfum w UK i owszem miała sporo taniej, niemniej jednak musiała zamawiać na jakąś tam minimalną kwotę. Pojedynczo to się chyba nie opłaca, bo trzeba doliczyć koszt przesyłki.

Pendrzeec

Posty: 14

 
Nie narzekam, albowiem w Anglii można nabyć kosmetyki naprawdę niesłychanie tanio. Znajomi dziwią się, że tak wieloma ich zawsze obdarowuję. Nie ulega wątpliwości, że najlepiej przyjechać tu na miejsce i odnaleźć sobie coś pewnego na stałe. To właśnie z dystrybutorami perfum z UK przeważnie współpracują drogerie i perfumerie z całej Europy :)

RufleX

Posty: 22

 
Taniej to jest mało powiedziane :D Udało mi się kupić flakonik Caroliny Herrery za faktycznie drobne pieniądze. Obliczyłam oszczędność około 70%, a to po prostu jedna z sporo drogerii. Również podejrzewam, że w hurtowni takie oszczędności mogą dotyczyć wszystkich perfum projektantów.

namok

Posty: 15