Gdzie kupujecie kosmetyki

Gdzie kupujecie kosmetyki

Cześć – dzień dobry. Szukam dostawcy kosmetyków do naszego gabinetu. Z kim współpracujecie, kto ma świeże, dobre gatunkowo rzeczy na stanie i nie ma problemów z czasem dostawy itp. Jeśli możecie kogoś podpowiedzieć – będę wdzięczna, pozdrawiam ;)

Miki789

Posty: 8

 
Nie przychodzi mi do głowy żaden krem, sklep itp. Ja to jestem raczej z tych kobiet które do szczęścia potrzebują podkład, puder, jakiś dobry szampon, antyperspirant i na tym się moje kosmetyki kończą ;PP

Adi666

Posty: 14

 
Najwięcej kosmetyków na co dzień to używam typowo pielęgnacyjnych balsamów czy olejków. Akurat mam skórę która się notorycznie przesusza, a już zwłaszcza zimą to czuję jakbym miała skórę twardą jak kamień i totalnie odwodnioną.

GGregbard

Posty: 11

 
Teraz klientki są bardziej świadome jeśli chodzi o gabinety kosmetyczne. Pytają, konsultują, same są czasami lepiej zorientowane w temacie kremów niż ja...Kiedyś ta wiedza była na dużo niższym poziomie.

Gerda

Posty: 29

 
Powoli się przekonuję do tego żeby kupić sobie już jakiś krem przeciwzmarszczkowy, a jeszcze nigdy z czegoś takiego nie korzystałam. Co polecicie dla 35 latki? ;-)

@marcelko

Posty: 20

 
Nie wiem dlaczego ale większość balsamów do ciała to mi się tak dosć średnio wchłania. Można wcierać godzinę a i tak wszystko zostaje na rękach i drugie tyle na wierzchu skóry...a chyba powinno jednak wsiąknąć bardziej, co nie?

malma

Posty: 13

 
Masła i oleje tłoczone na zimno w dobrej klasie sprzedaje E naturalne na swojej stronie e-naturalne.pl. Dobry sklep, znam ich już od roku co najmniej, jeszcze żadnego zamówienia mi nie zawalili, a kupuję hurtowe ilości. Mają program partnerski który się faktycznie opłaca, nie jest to taki pic na wodę jak inne sklepy gdzie tak naprawdę niczego się na tym partnerstwie w zamian nie dostaje.

bobuś34

Posty: 9

 
Najlepiej to się opłaca zamawiać kosmetyki w kilka osób, wtedy bierzesz większą paczkę i tylko raz za dostawę płacisz. Ja to zazwyczaj się z koleżanką zgaduję i kupujemy wspólnie wychodzi dużo taniej, bo też często przy większych kwotach mają dodatkowe rabaty.

Joe

Posty: 24