Jakiego masła do ciała używacie

Jakiego masła do ciała używacie

Jakiego masła do ciała używacie teraz latem i czy możecie mi polecić coś bardziej odświeżającego?

Booss23

Posty: 2

 
Możesz właśnie masłem przyśpieszyć gojenie się ran, bo masz warstwę ochronną na skórze po prostu. Stawiaj na masło nierafinowane, smaruj się regularnie, a zobaczysz wyniki. Powiedziałabym najlepsze po około 3 miesiącach.

Robuś

Posty: 23

 
W moim osobistym porównaniu to masło lepiej wypada od balsamu, a co do takiego zakupu to stawiaj na zapach przede wszystkim, bo różnie ludzie preferują.

Wariat

Posty: 9

 
Jeżeli masz tendencję do wysuszania skóry to zdecydowanie tak, ale pamiętaj, że masło nie tylko na ciało, ale nawet na dłonie, czy zniszczone pięty się przyda. Naskórek się zmieni, zacznie lepiej wyglądać. Przerabiałam u siebie.

Dzidzidek

Posty: 9

 
Po cięższych peelingach doskonała sprawa, żeby kolor skóry właściwy wrócił, właśnie z tego powodu często stosuję.

subert

Posty: 7

 
Tak naprawdę masło chroni nie tylko latem, ale również przed ostrzejszymi mrozami, a nie wiem, czy ktoś to wcześniej zaznaczył. Jeden z takich kosmetyków, które stanowią nawet wsparcie domowej apteczki przy drobnych urazach, problemach dermatologicznych.

Oleczka1

Posty: 2

 
No właśnie masło natłuszcza, więc składniki aktywne szybciej się rozchodzą po całym ciele i nie sądzę, żeby ktokolwiek miał od takiego kosmetyku skutki uboczne.

Dzidzidek

Posty: 11

 
Zastąpiłam sobie balsamy właśnie masłem do ciała z serii trawa cytrynowa https://e-naturalne.pl/pl/p/Maslo-do-ciala-relax-TRAWA-CYTRYNOWA%2C-MIETA/1251, bo świetnie oczyszcza, drobne ranki właśnie po depilacji szybko przechodzą, a to też mój powszechny problem.

Kleooo6

Posty: 3