Gdzie kupujecie kosmetyki

Gdzie kupujecie kosmetyki

Mam wrażenie, że po tych wszystkich popularnych kosmetykach od znanych producentów moja skóra nie wygląda zbyt dobrze i tak się zastanawiam na co ewentualnie można się obecnie zdecydować, by skutecznie o nią zadbać, czy są jakieś dobre kosmetyki naturalne, które ewentualnie będzie warto kupić.

maartunia

Posty: 2

 
Zgadzam się co do ogólnego sensu stosowania naturalnych kosmetyków, to jakie konkretnie wybierać to już kwestia indywidualna, każdy może szukać takich produktów, które dla niego będą właściwe. Więc warto będzie oczywiście sprawdzić różne produkty i spośród nich cos odpowiedniego będzie można wybrać.

Oleczka1

Posty: 8

 
Jeśli będziesz szukała naturalnych produktów to przede wszystkim podchodź do tego ostrożnie, bo jest sporo firm, które chcą na tej modzie zaistnieć i oferują teoretycznie produkty eko, ale w rzeczywistości są to zwykłe kosmetyki, które określeniem eko nie mają nic wspólnego i nie ma sensu ich kupować, bo skład nie jest dobry.

Kowalski

Posty: 6

 
Wydaje mi się, że głównie w sieci ten wybór produktów naturalnych jest największy więc jak będziesz chciał kupować takie kosmetyki to właśnie zajrzyj do sieci i tam staraj się szukać konkretnych produktów, które ewentualnie będzie można kupić. Kluczowa sprawa to znalezienie takich, które również będą odpowiednie dla cery danej osoby, która będzie z nich korzystać.

Jasio234

Posty: 12

 
Jak szukasz naprawdę naturalnych produktów to możesz sobie zerknąć do sklepu https://e-naturalne.pl/. Ja od dłuższego czasu tam kupuje i faktycznie mają super produkty, bardzo duży wybór. Równie wiele takich nietypowych propozycji, których nigdzie indziej się nie dostanie jak między innymi olej z zielonej kawy. Akurat to jedna z tych propozycji, które u nich regularnie kupuje i super się sprawdza, zdecydowanie udało się dzięki temu zadbać lepiej o skórę.

Grooby

Posty: 6

 
Wydaje mii się, że jeśli chodzi o naturalne kosmetyki to powoli ten rynek się rozwija i pojawia się wiele nowych produktów, ale jak chcesz kupować to faktycznie trzeba robić to ostrożnie, by mieć pewność, że to co będzie się kupowało faktycznie jest w 100% z natury.

labuh

Posty: 13

 
Na pewno naturalne kosmetyki warto stosować, pod warunkiem, ze masz gwarancje, że to co będziesz kupować faktycznie będzie naturalne, a z tym jednak bywa różnie bo niektórzy się reklamują jako bio czy eko a potem okazuje się, że w składzie te elementy, które się tam pojawiają są jednak daleko od określenia organic więc na takie produkty trzeba uważać.

Black_Riot

Posty: 15

 
Mam małe doświadczenie jeśli chodzi o kosmetyki naturalne, ale przede wszystkim jednak kupuje w sieci bo tam ten wybór wydaje się, że jest największy, u mnie w mieście w stacjonarnych sklepach wybór produktów jest niewielki. W sieci tez ceny są lepsze więc pod tym kątem też oferta wypada lepiej.

Yuri20

Posty: 22