kosmetyki pielęgnacyjne najwyższej jakościkosmetyki

kosmetyki pielęgnacyjne najwyższej jakościkosmetyki

jakie kosmetyki kupić sobie do gabinetu? zależy mi na rozsądnej cenie, ale przede wszystkim wysokiej skuteczności i niezawodności. niedawno otworzyłyśmy gabinet i najważniejsze jest, by każda, absolutnie każda osoba wróciła do nas :)

daria34

Posty: 13

 
Moje klientki przychodzą teraz głównie na zabiegi z użyciem tego www.eldancosmetics.pl :). Oczywiście już sobie polecają wzajemnie "włoskie maseczki". Ja też je lubię, świetnie się pracuje z tymi kosmetykami, od razu widać, że dobrej jakości.

jacor

Posty: 26

 
Ostatnio ktoś polecał mi nowe, włoskie kosmetyki. Nazwy nie pamiętam, muszę poszukać w google.

Hihi_WWW

Posty: 25

 
W dobrych hurtowniach pytajcie, powinni być na bieżąco z nowościami, innowacjami i sami widzą, co się najlepiej sprzedaje.

wisła22

Posty: 12

 
ja chętnie bym się wybrała na jakieś targi. nie ma to jak możliwość dotknięcia, powąchania i zobaczenia tych rzeczy w pracy.

allegrowicz65

Posty: 17

 
szkoda, że już nie pracuję w gabinecie, który regularnie mnie wysyłał na targi i szkolenia. moja obecna szefowa w ogóle nie stawia na nowości.

allink

Posty: 26

 
Ja stawiam na nowinki – preparaty z kwasem hialuronowym, kofeiną, wzmocnione witaminami. Klasyka i nowoczesność. Bardzo lubię też te z kolagenem.

Sewerynus

Posty: 16