Gdzie kupujecie kosmetyki

Gdzie kupujecie kosmetyki

Cześć dziewczyny. Jest mi potrzebny dobrze zaopatrzony sklep z dermokosmetykami w sieci. Gdzie robicie takie zakupy? Tylko żeby to były maksymalnie łagodne rzecz, najlepiej naturalne a nie jakieś naszpikowane ciążącą dla skóry chemią.

090913123

Posty: 10

 
Duży wybór naturalnych kosmetyków ma sklep Enaturalne – www.e-naturalne.pl. Dużo mam od nich rzeczy kupionych w tym super maskę algową z węglem aktywnym. Jeśli ktoś potrzebuje odtłuszczenia skóry to ta maseczka się rewelacyjnie sprawdzi. Dobry kontakt ze sklepem jest, zawsze można obsługę dopytać o skład konkretnych rzeczy i działanie.

audi80

Posty: 9

 
Mam w ogóle wrażenie że teraz dużo ludzi ma problemy ze zdrowiem skóry. Już z cerą to większość moich koleżanek ma jakieś przejścia. Jedna trądzik, druga z cerą przetłuszczoną, trzecia z suchą, czwarta z przebarwieniami.

Czasowy

Posty: 24

 
Nie jestem za bardzo zorientowana w tych naturalnych rozwiązaniach, ale chyba zacznę się interesować bo moja cera domaga się lepszego traktowania z uwagi na wiek. To jednak nie jest ta regeneracja co kiedyś, coraz więcej widzę zmarszczek i generalnie zapadania się twarzy.

Dagmara87

Posty: 21

 
Największy problem to mam ze znalezieniem dobrego szamponu dla siebie. Już chyba testowałam wszystkie marki i problem z łupieżem i generalnie swędzącą skórą głowy wraca. Ktoś ma jakieś pomysły co by tu użyć?

dmanuss

Posty: 17

 
Z kosmetyków to ostatnio mam fazę na mydełka. Akurat niedawno praktycznie pod blokiem otworzył mi się sklep z mydłami naturalnymi różnego typu, także co jakiś czas sobie dokupuję – marchewkowe rządzi!

luke130

Posty: 13

 
Na mnie świetnie wpływa olejek jojoba, ale taki naprawdę dobry to nie jest tak łatwo dostać. Na rynku jednak jest dużo podróbek które tylko jojobę imitują i ciężko jest często na pierwszy rzut oka odróżnić.

pawel253

Posty: 13

 
Na naturalne kosmetyki jest trudno trafić ale można. Ja jestem wielką fanką takich rozwiązań, o wiele mniej obciążają skórę, przyśpieszają regenerację i po prostu lepiej pachną.

pilka111

Posty: 17

 
Można już coraz więcej dobrych sklepów sprzedających naturalne preparaty znaleźć, ale też często za taką lepszą jakość trzeba też lepiej zapłacić. Choć akurat w tym wypadku jestem zdania, że warto.

johncena67

Posty: 21

 
Moja siostra wiem że sporo rzeczy do pielęgnacji ciała sama sobie robi w domu. Z tego co mówi to nie jest to takie trudne, część składników można kupić w zwykłym markecie typu choćby kawa, chilli, olej kokosowy i tego typu.

jacor

Posty: 26