kosmetyki ajurwedyjskich

kosmetyki ajurwedyjskich

Jak waszym zdaniem wygląda realna dostępność kosmetyków, które nie były testowane na zwierzętach?

Wielki Duch

Posty: 6

 
Przy odrobinie wysiłku to naprawdę można sobie domowe SPA zaprojektować i też jestem zwolenniczką podobnego pomysłu.

ombre070

Posty: 6

 
Potwierdzam, że niektóre kosmetyki ajurwedyjskie długoterminowo wpływają na zdrowszy odcień skóry, masz jakby większe nasycenie składnikami.

seruser

Posty: 11

 
Polecam ogólnie kosmetyki z cytryną, zieloną herbatą, lawendą, paczulą, otrębami ryżowymi, czy kokosem, bo masz masę, a to masę antyoksydantów. Z takimi formułami poradzisz sobie z przedwczesnym starzeniem, nie podrażnisz w ogóle skóry. To też składniki częściowo lub całościowo związane z filozofią ajurwedyjską. Niektóre sklepy, jak ten https://spa-ceylon.pl tylko w tym rodzaju kosmetyków się specjalizują. Oczywiście jest rynek kosmetyków naturalnych i kosmetyki ajurwedyjskie się zaliczają, natomiast charakteryzują się nieco bardziej przemyślanym składem, moim zdaniem wysoce aktywnym.

Czasowy

Posty: 4

 
Spróbuj jeszcze szczotki do kąpieli z odpowiednimi zakończeniami, bo można wpłynąć fajnie na regenerację skóry i lepiej rozprowadzić kremy, jak nie masz człowieka obok, który ogarnie :)

Diuszek45

Posty: 5

 
No właśnie kosmetyki ajurwedyjskie przede wszystkim wyrównują pH skóry, a niektórych ekstraktów roślinnych standardowo w Polsce nie spotkasz, więc warto pokombinować.

weryl77

Posty: 5

 
Pokombinuję niedługo, a medycyna ajurwedyjska to bardzo ciekawe zagadnienie. No i składniki na tyle powszechne, że terapia nie wychodzi w kosmicznych kwotach, tylko życiowo.

Dragon

Posty: 11

 
Też uważam, że to fajnie zaprojektowany sklep, bo dają sporo możliwości do ogólnego, całościowego relaksu, a nie tylko kosmetyki. Nawet aromaterapia, masaże i inne rozwiązania, żeby przywrócić spokój. Teraz takie czasy, że naprawdę trzeba uspokoić psychikę, ograniczać regularnie poziom stresu.

asdversary

Posty: 14

 
Dzięki za konkretne polecenie, a czy nie wiesz przypadkiem, czy przy zwykłym łysieniu też zadziała? Chyba dzisiaj, albo jutro z rana zamówię, bo widzę, że dość rozbudowany ten skład.

Klakier

Posty: 31