Gdzie kupujecie perfumy

Gdzie kupujecie perfumy

Cześć! Dobry sklep internetowy z perfumami, jaki polecacie? Bardziej myślę o zapachu dla siebie, czymś lekkim delikatnym, na co dzień. Jaki zapach byście doradzili do pracy w biurze, żeby z jednej strony ten perfum był odczuwalny ale nie duszący?

Zdzichu 

Posty: 8

 
Nie będę ukrywała że dużo zużywam perfum, zwłaszcza jak sobie porównam z tym ile używa swoich perfum mój mąż. Ja jestem w połowie flakonika a u niego ciągle wygląda jakby miał jeszcze full.

Zuchman

Posty: 21

 
Bardzo jestem zadowolona z testerów które sprzedaje Testerownia ( http://testerownia24h.pl). Już parę razy stąd brałam czy to Diora czy to Chanel i zawsze wszystko było okej. Poza opakowaniem które jest inne niż firmowe z logo i nadrukiem, to sam zapach jest perfekcyjny, trwały, po prostu rewelacja.

aluś44

Posty: 17

 
Kiedyś się dałem nabrać na perfumy sprzedawane na ulicy i nie była to szczęśliwa decyzja. Dostalem jakiegoś uczulenia na szyi...ale sam zapach był nawet okej, ludzie się pytali skąd mam takie – oryginalne perfumy :P

Sewerynus

Posty: 16

 
Dobrze jest mieć co najmniej dwie perfumy, jedne na co dzień a drugie na specjalne okazje. Ja tak sobie kupowałam. Mam też jeszcze trzecie opakowanie które dostałam w prezencie ale jeszcze w ogóle nie otwarte, także na jakiś czas zapas jest ;)

Lupusx

Posty: 17

 
Przed świętami to zawsze drogerie są mega oblężone bo wszyscy szukają kosmetyków na prezent. Zwłaszcza of cource największym zainteresowaniem cieszą się perfumy. To jest dobry czas w ciągu roku żeby sobie kupić nowe perfumy bo zniżki faktycznie mają konkretne.

Anno Domini

Posty: 9

 
Dla mnie najlepsze są lżejsze zapachy i też sama się męczę jeśli ktoś do firmy przychodzi o ma ciężkie mocne perfumy na sobie, po prostu robi mi się wtedy niedobrze...a przecież klienta trzeba obsłużyć.

rz3zn!k

Posty: 25