chcę kupić esencje perfum w dobrej cenie

chcę kupić esencje perfum w dobrej cenie

Cześć. Wiecie może, gdzie mogłabym kupić zamiennik ulubionych perfum w przystępnej cenie? Szukam jakieś fajnego, sprawdzonego sklepu internetowego.

wicek55

Posty: 10

 
Różnice pomiędzy cenami wód toaletowych i perfumowanych, a esencji perfum są naprawdę ogromne. Perfumy, które zawierają około 40% olejków zapachowych przeciętnie w Polsce kosztują około 2 tysięcy złotych. Niewielu z nas jest więc w stanie zapłacić taką cenę za niewielką buteleczkę.

Szaju

Posty: 21

 
Esencje perfum są najdroższe. Gdy zależy Ci na tańszym odpowiedniku, to chyba trzeba wybrać wodę toaletową (zawiera ona mniej olejków zapachowych od wody perfumowanej).

Iunae_Milt

Posty: 11

 
Dobre perfumy bardzo długo utrzymują się na skórze. Gdy chcemy przedłużyć zapach, możemy popryskać nimi szal czy chustkę (najlepiej z lnu, bawełny i innych naturalnych materiałów). Olejki zapachowe wnikną w strukturę tkaniny i będą długo uwalniać nasz ulubiony aromat.

Black_Riot

Posty: 12

 
Zajrzyj sobie do sklepu www.esencjaperfum.pl oferującego esencje perfum francuskiej marki 3G Magnetic Perfume. Firma ta wykorzystała nanotechnologię do produkcji perfum – dzięki temu udało się im uzyskać bardzo trwałe zapachy, które utrzymują się nawet do 7 dni na ubraniu. W sklepie znajdziesz wiele odpowiedników najbardziej znanych perfum świata – wszystkie opakowania kosztują tylko 49 zł.

Waka Waka

Posty: 29

 
Nie mam pojęcia, gdzie możesz kupić tańsze odpowiedniki swoich ulubionych perfum. Wydaje mi się jednak, że jak będą tańsze, to automatycznie będą krócej utrzymywać się na skórze.

wolnośććć

Posty: 31

 
Nie wiem do końca o co Ci chodzi z tymi odpowiednikami ulubionych perfum. Wydaje mi się, że tylko oryginały są odpowiedniej jakości. Gdy chcesz kupić taniej, to możesz zamienić wodę perfumowaną na wodę toaletową z tej samej linii zapachowej (czasami niestety nuty zapachowe tych produktów nieco się różnią).

Mord

Posty: 18