Kominek gazowy w Krakowie, kupował ktoś ?

Kominek gazowy w Krakowie, kupował ktoś ?

Znacie jakieś porządne oferty wkładów kominkowych gazowych w Krakowie? Ważna jest dla mnie cena, bo jak się już zdążyłem zorientować, to nie jest tani wydatek. Jak coś, czekam.

francoo_00

Posty: 3

 
Cześć wszystkim. Mam zamiar nabyć kominek i nie niezmiernie orientuję się w kwestii zapotrzebowania na ciepło. Którym kalkulator polecacie? Może pomożecie również odszukać dobrego sprzedawcę, jakąś znaną i cenioną firmę od wkładów kominkowych w Krakowie. Z góry dziękuję.

Speedy_UT

Posty: 15

 
Tutaj mają całkiem dobre ceny, jeśli chodzi o kominki http://wkladzeliwnyantek.pl. Stacjonarny sklep znajdziesz na Stattlera. Można od razu doradzić się co do wyboru.

Sebo

Posty: 23

 
Ja też poszukuję wkładów kominkowych powietrznych w Krakowie. Już przejrzałem chyba większość dobrych ofert, które są polecane, niemniej jednak nie mogę podjąć decyzji. Jeśli znacie się na producentach, którzy rzeczywiście liczą się w tej branży, to chętnie poznam wasze opinie. Zależy mi na naprawdę sprawdzonej inwestycji.

Fanatyk

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o kominki na Stattlera, to też polecam. Nie odszukałem lepszej oferty. Rzeczywiście pod kątem cenowym jest tu niezmiernie okej. Poza tym sprzedają porządnej klasy wkłady kominkowe.

cecylia

Posty: 11

 
Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć jakąś tańszą ofertę kominków w Krakowie i sklep, w którym oferują też montaż. Może coś wiecie na ten temat i możecie się podzielić linkiem do dobrej oferty? Czekam i z góry bardzo dziękuję.

Hamacz23

Posty: 14