Kotły na węgiel drewno Heiztechnik, polecicie sklep ?

Kotły na węgiel drewno Heiztechnik, polecicie sklep ?

Poszukuję propozycji kotłów na węgiel drewno. Jeżeli jakiś producent sprawdza się u was, czekam :) Podobno Heiztechnik to niezwykle dobra marka. Jeżeli znacie jakiś konkretny sklep z jego ofertą, dziękuję za nakaz.

mamamaryja

Posty: 14

 
Taka oferta to świetna okazja do wymiany starego pieca :) Też myślałem nad zakupem któregoś z kotłów c.o. z podajnikiem na przykład Galmet. Ogólnie super prowadzony sklep, duża oferta, jest w czym wybierać. Mają ok ceny, dlatego chyba właśnie zdecyduję się na zakup w tym miejscu. Widziałem sporą ilość promocji, więc tym bardziej muszę zbadać sprawę dokładnie :)

Sewerynus

Posty: 16

 
U siebie mam właśnie rury wielowarstwowe Tece i jestem zaspokojony. W sumie sam robiłem instalację z kilkoma wskazówkami fachowców :) Rury fajnie się składa, nie ma kłopotów z ich docinaniem, są miękkie a trwałe. To niezwykle ok rozwiązanie. Jak robić gruntowny remont to tylko z takim asortymentem.

Abaddon616

Posty: 24

 
Znaczny wybór w porządnej cenie jeżeli chodzi o kotły na węgiel drewno mają tutaj http://sklepekogrzanie.pl Osobiście polecam Heiztechnik niezmiernie dobry producent.

labuh

Posty: 11

 
My też mieliśmy poważny dylemat odnośnie kotłów na węgiel i drewno jaki wybrać. Udzielono nam pomocy właśnie w tym sklepie i padło na Heiztechnik. Trzeci sezon korzystamy, widać różnicę w kosztach eksploatacji :)

erbis

Posty: 20

 
Nie do końca ufam reklamom więc zawsze mam jakieś ale. Sporo czytałem o ofercie, dlatego w końcu wybrałem dobrą markę i też właśnie ją polecam. Jeśli chodzi o grzejniki dekoracyjne to najlepsze i szeroki wybór ma Radeco, dlatego ta marka rzeczywiście zasługuje na uznanie.

Kolekcjoner

Posty: 16

 
Jak zmieniać instalację to na pewno na coś nowoczesnego. Można wybrać system pex dokładnie rury Tece. Rewelacyjna, zawsze sprawna instalacja.

audi80

Posty: 12