Kocioł gazowy dwufunkcyjny, znany sklep ?

Kocioł gazowy dwufunkcyjny, znany sklep ?

Planuję kupowanie kotła gazowego jednofunkcyjnego dokładnie MCR3 PLUS 24 T z zaworemT DE DIETRICH. Jak orientujecie się cenowo gdzie najkorzystniej i bezpiecznie, piszcie. Z góry dziękuję.

FOTOhihi

Posty: 9

 
Ten grzejnik dekoracyjny Vertex Style 22 2000x600 STELRAD ma ciekawe stylowe przyłączenia. Poza tym z osłonami bocznymi, zimnowalcowana blacha. Jakość najlepsza. Cena mnie nie wystraszyła. Jak najniezwyklej jest właściwa do tej klasy grzejników. W sumie taki wystarczyłby tylko w salonie. Reszta mogłaby być pozioma.

alus

Posty: 10

 
Nam polecono rozdzielacz 7 sekcji z mieszaczem pompowym i przepływomierzami. To typowo do pomp elektronicznych. Taki właśnie system mnie interesował. Projektem zajęli się fachowcy. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń co do działania tak więc polecam.

czesieeek

Posty: 21

 
Dla nowego systemu kominowego to jak najbardziej polecam rurę prostą kominową L-1000 INV O 60 Mkżary. Też mam tego producenta od lat i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Żadnych problemów. Polecam, będzie na lata.

suprafull

Posty: 30

 
Dla mnie najważniejsza jest automatyka. Całkiem spoko jest kocioł Q HIT PLUS 15kW do spalania węgla i drewna z automatyką i wentylatorem HEIZTECHNIK. Już pytałem się gości z branży o ten typ no i okazuje się, że dobra klasa. Pod kątem ceny też wydaje mi się nieźle. Ale różnicę są pomiędzy sklepami i to spore.

Speedy_UT

Posty: 15

 
Jak planujesz kompleksowe prace to szczerze tylko rura wielowarstwowa TeceFLEX16 mm można kupić w zwoju 100m. Przyda się do instalacji sanitarnych, grzewczych, podłogówki. Sam korzystałem i naprawdę dobra jakość.

dominikk5

Posty: 10

 
Pozwoliliśmy sobie na kocioł gazowy dwufunkcyjny Cerapur Midi ZWB 24-1 RE JUNKERS. Wygląd nowoczesny, cichutka praca. To kocioł na gaz ziemny, ale można przerobić na gaz płynny w przyszłości.

Tomcio

Posty: 21

 
Zajrzyj sobie tutaj http://sklepekogrzanie.pl/grzejnik-planar-style-22-600x900-stelrad-duplikat-1.html. Mam grzejnik dekoracyjny Planar Style 22 600x1000 STELRAD właśnie od tego dystrybutora. Żadnych problemów. Polecam.

pioner

Posty: 11

 
Jak masz wielkie żądania to polecam rurę do ogrzewania podłogowego Tece SLQ PE-RT 16x2 zwój 300m. Z taką ofertą spotkasz się w wielu sklepach. Należałoby wiedzieć, że niektóre mają wygórowane ceny. Ja płaciłem coś koło 3 pln za metr i tego się trzymaj. Co do jakości to niewątpliwie żadnych zastrzeżeń.

szef82

Posty: 11