Muszę znaleźć na Śląsku firmę od klimatyzacji ?

Muszę znaleźć na Śląsku firmę od klimatyzacji ?

Witam, mam pytanie o montaż klimatyzacji na śląsku. Czy są jakieś firmy godne polecenia. Może już korzystaliście z jakiejś oferty, zakładaliście w domu? Piszcie, jak coś wiecie. Niezmiernie dziękuję.

doprzodu00

Posty: 11

 
Dla mnie najistotniejsze jest to, by taki serwis klimatyzacji ze śląska był uczciwą firmą. Wiadomo, że ikt nie chce po kilka razy zamawiać do d... specjalistów i jeszcze im płacić za nasłuchiwanie. W tej branży to najlepiej szukać kompleksowych usługodawców, bo tacy może choć troszkę znają się klimatyzatorach bo nimi handlują.

Kolekcjoner

Posty: 21

 
Dzięki za pomoc, fajnie bo udzielili mi już przez telefon informacji, która mnie uspokoiła. Jestem umówiony na serwis klimatyzacji, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli chodzi o śląsk to rzeczywiście jest jakaś posucha w fachowcach od tych spraw. Albo ja nie trafiłem wcześniej na nikogo konkretnego.

Hihi_WWW

Posty: 26

 
Osobiście korzystałem z ich usług, dokładnie montażu klimatyzacji na śląsku. Bardzo rzetelny usługodawca. W moim wypadku był to bardziej profesjonalny projekt do biura, do sporej ilości pomieszczeń. Mogę polecić, bo sprzęt działa u nas niezawodnie i wcale nie kosztuje nas to dużo. Ważne żeby właśnie dostosować instalację do konkretnych potrzeb.

syrena88

Posty: 17

 
Po sto razy też zastanawialiśmy się, gdzie udać się po montaż klimatyzacji na śląsku.I w sumie też nadal jeszcze nic ustalone :) Może zerkniemy na tę firmę.

Black_Riot

Posty: 12

 
Na razie nie stać mnie na klimatyzację, ale wiem, że nie jest to już tak drogi produkt jak kiedyś. Na śląsk nie mam daleko, to może skorzystam z nich właśnie :) ale cena będzie chyba decydującym kryterium.

Yuri20

Posty: 14

 
Propozycja jest jak najbardziej ok. U nas montaż klimatyzacji nie trwał długo :) a o to nam chodziło. To rzetelna firma ze śląska, na jakiej można polegać też odnośnie serwisu. Serwisują też instalacje montowane przez inne firmy.

Polaczek90

Posty: 26

 
Do nich można bez baw się udać. Też miałem podobne problemy i pomogli. To bardzo dobra firma https://ronter.pl serwis klimatyzacji ze śląska z szeroką ofertą usług. U nich kupisz też klimatyzacje różnych producentów. Ceny mają rozsądne, więc sam skorzystałem.

Darek

Posty: 30

 
No właśnie, bo ja też szukałam jakiegoś dobrego serwisu od klimatyzacji na śląsku i po kilku telefonach do różnych firm zwątpiłam. Dobrze, iż w końcu znalazłam gościa, który naprawdę znał się instalacji i pomógł. U mnie była wina wadliwego montażu, więc na tę kwestie też warto zwracać uwagę.

dziubbek56

Posty: 16