gadżety reklamowe, poszukuję!

gadżety reklamowe, poszukuję!

Jak firmy ozdabiają gadżety reklamowe żeby ten nadruk był trwały i bardzo dobrze widoczny? Wiecie może coś o tym ciekawego?

namedal6

Posty: 1

 
Haft komputerowy jest o wiele tańszy niż sitodruk, dlatego większość firm właśnie taką metodę stosuje. Do tego można mieć nieograniczone wzory i kolory, bo haft jest o wiele bardziej wydajny. Warto sobie o tym poczytać.

Wariat

Posty: 5

 
Z tego, co mi wiadomo to dawniej na tekstylia stosowano sitodruk. Nie wiem czy to dzisiaj jeszcze się stosuje, bo dzisiaj liczy się cena, a takie prawie rękodzielnictwo to jednak tanie nie było. Trzeba byłoby sobie poszukać jakiś informacji w internecie, bo dużo tam tego.

codePerformance

Posty: 10

 
W Internecie wśród firm, które się tym zajmują można będzie znaleźć wiele przydatnych informacji. Warto poświecić na to trochę czasu i zagłębić się w czytanie.

TomekK

Posty: 5

 
Z tego, co wiemy to haf komputerowy jest najtańszy i daje bardzo idealne efekty. Można bardzo prędko zmienić z jednego wzoru na druki i go robić. Wadą tego jest to, iż haft komputerowy można stosować tylko na nieco grubszych materiałach, czyli koszulki raczej odpowiadają, niemniej jednak już bluza czy czapeczka są właściwe.

Miki

Posty: 3

 
Z tego, co wiemy to haf komputerowy jest najtańszy i daje bardzo dobre efekty. Można bardzo szybko zmienić z jednego wzoru na druki i go robić. Wadą tego jest to, że haft komputerowy można stosować tylko na nieco grubszych materiałach, czyli koszulki raczej odpowiadają, ale już bluza czy czapeczka są odpowiednie.

Mariusz

Posty: 3

 
O ozdabianiu gadżetów reklamowych macie tutaj informacje https://www.pless.pl/wiadomosci/71548-jakie-sa-metody-ozdabiania-tkanin. Strona wszystko dokładnie opisuje.

Black_Riot 

Posty: 11

 
Haft komputerowy jest o sporo tańszy niż sitodruk, wobec tego większość firm właśnie taką metodę stosuje. Do tego można mieć nieograniczone wzory i kolory, bo haft jest o sporo bardziej wydajny. Pożądane byłoby sobie o tym poczytać.

Sis45

Posty: 3

 
Z tego, co wiem firmy zajmujące się gadżetami reklamowymi z własnym nadrukiem do ich ozdabiania wykorzystują różne techniki. Zależne to będzie od tego, czego spodziewać się klient i ile chce za to zapłacić. Jakby nie patrzeć cena dla wielu z nas ma znaczenie.

Hymnny4

Posty: 3

 
Z tego, co mi wiadomo to dawniej na tekstylia stosowano sitodruk. Nie wiem czy to dzisiaj jeszcze się stosuje, bo dzisiaj liczy się cena, a takie prawie rękodzielnictwo to jednak tanie nie było. Trzeba byłoby sobie poszukać jakiś informacji w internecie, bo sporo tam tego.

Dzidzia

Posty: 2