pomoc w uzyskaniu kredytu dla firm

pomoc w uzyskaniu kredytu dla firm

W jaki sposób wyprowadziliście biznes na prostą po wystąpieniu problemów z płynnością finansową i naturalnie po utracie zdolności kredytowej?

namok

Posty: 2

 
To w trudniejszych czasach właśnie trzeba inwestować, rozwijać nowe projekty, bo to realnie buduje przewagę konkurencyjną. Taka prawda.

Damiano

Posty: 25

 
Raczej kierowałbym się na twoim miejscu do niezależnych pośredników, bo nie skupiają się wyłącznie na wysokich prowizjach, ale faktycznie starają się podchodzić indywidualnie i wybierają oferty w bankach zgodne ze specyfiką Twojej działalności gospodarczej.

file444

Posty: 2

 
Coraz popularniejsza formuła finansowania biznesu to spotkanie z ekspertami rynku kredytowego https://business-point.pl/, ponieważ to szansa na właściwą analizę zdolności kredytowej jeszcze przed złożeniem wniosku. Poza tym rekomendują wiele ciekawych rozwiązań i porównują oferty ponad 20 banków detalicznych, właściwie od ręki.

tubbytimmy1

Posty: 8

 
Niestety przekonałem się też o tym. Idziesz do banku, a tam nie kredyt dostajesz, ale odmowę. Niewystarczająca zdolność kredytowa, a przecież normalnie dochody wykazuję. Komiczne. Do czego to doszło, że trzeba się właśnie kierować do mocno wyspecjalizowanych podmiotów.

Dobruśw90

Posty: 4

 
Mamy źle prowadzoną politykę monetarną, z ogromnym opóźnieniem. Prezes NBP przespał właściwy moment na podwyżki stóp procentowych, a teraz za pomidory liczą 18 zł/kg, więc przelicz, co mają zrobić przedsiębiorcy, którym brakuje do zadłużenia? Tutaj nie ma mądrych.

Wariat

Posty: 9

 
Pośrednikom z reguły nic nie musisz płacić, a rozliczenia lecą bezpośrednio na linii bank – pośrednik. To jeszcze pewne ułatwienie dla przedsiębiorców ubiegających się o kredyty obrotowe.

Posty: 6

 
Jeżeli bank Ci odmówił to faktycznie przez pośrednika może się udać, bo mają większe pole manewru przy negocjacjach.

Dyduszek22

Posty: 2