porady prawne, gdzie polecicie ?

porady prawne, gdzie polecicie ?

Mam problem z prowadzeniem własnej firmy i nie wiem czy porady prawne coś mi pomogą? Jak Wy to widzicie? Korzystaliście już u jakiegoś prawnika z takich porad?

Lechu-3-5-1

Posty: 1

 
Mnie udzielono pomocy prawnej związanej z pracą i jestem bardzo zaspokojony. Człowiek nie zawsze wie, jakie prawa mu przysługują takiego należałoby się wówczas skontaktować z kimś, kto się na tym bardzo dobrze zna i chętnie nam pomoże.

weryl77

Posty: 5

 
Korzystałem już z pomocy prawnej w Rzeszowie w jednej z kancelarii i naprawdę jestem zadowolony. Bez takiej pomocy trudno się odnaleźć w tym wszystkim. Prawo się ciągle zmienia i nawet prawnik nie ma prosto żeby za tym nadążyć. Zwykła osoba to już w ogóle nie ma żadnych szans żeby sobie z tym jakoś poradzić.

dziubbek56

Posty: 4

 
Jeżeli zależy Wam na poradach prawnych to na https://www.gierusradca.pl odnajdziecie kogoś do pomocy. Pożądane byłoby skontaktować się w tej sprawie, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania.

adam86

Posty: 9

 
Byłem u radcy prawnego ze sprawami osobistymi i mi pomógł. Z tego, co wiem to dawniej takie osoby zajmowały się tylko pomocą dla firm, lecz to się teraz zmieniło.

wigry00

Posty: 12

 
Tylko specjalista od prawa pracy czy rodzinnego jest w stanie nam pomóc, dlatego warto się do niego zgłosić. Powiem, o co nam chodzi i znajdzie rozwiązanie problemu.

Kitas

Posty: 2

 
Prawo jest zagmatwane, wobec tego jeżeli mam coś do załatwienia to idę do radcy prawnego albo adwokata i tam się wszystkiego dowiaduje. Wam też takie rozwiązanie polecam.

67-kristoo

Posty: 5