medycyna estetyczna kraków, polecicie ?

medycyna estetyczna kraków, polecicie ?

Jeżeli możecie powiedzieć coś na temat dr Justyny Wiatr – Tokarskiej, to niesłychanie proszę. Polecono mi tę neurolog jako faktycznie dobrą, ale osobiście też poszukuję opinii.

Januszek

Posty: 15

 
Jeśli potrzebujecie dobrego kosmetologa, z własnego doświadczenia mogę polecić panią Martę Machaczkę http://www.artclinique.pl/specjalisci/kosmetologia/marta-machaczka/. Ona jako jedyna dopatrzyła się przyczyny mojego problemu, a byłam wcześniej u kilku specjalistów.

klimner56

Posty: 11

 
A może pani Anna Tatar? Mnie pomogła :) Poza tym to niezwykle miła osoba, z którą można porozmawiać o wszystkich problemach. Dokonała cudu na mojej twarzy, wobec tego jestem jej wdzięczna i polecam dalej.

Mier56

Posty: 12

 
Nie korzystam z usług kosmetologa, ale nie ukrywam, że chyba czas zwrócić się po taką profesjonalną pomoc. Może polecicie tu kogoś, komu warto zaufać :) Mam poważne obawy, po tym, jak jednej z moich koleżanek zrobiono zabieg niby upiększający i nabawiła się problemów. To koniecznie musiałby być jakiś świetny specjalista.

Złoty

Posty: 22

 
Możesz zwrócić się do dr Lidii Majewskiej. Specjalizuje się we wszystkich innowacyjnych zabiegach z zakresu odmładzania skóry. Dla mnie przygotowała rewelacyjną terapię. Czuję się jak nowo narodzona.

Trener

Posty: 10

 
Gorąco polecam pana Mateusza Dworaka, bowiem mnie pomógł pozbyć się dolegliwości laryngologicznych, z którymi borykałam się od sporo lat. Mam nadzieję, że skorzystacie z polecenia, bowiem to znakomity doktor, któremu pożądane byłoby zaufać. Jako jedyny poznał się na przyczynie. Umówcie się na wizytę, a sami się przekonacie, jaki to świetny specjalista.

Biedronka_4

Posty: 8

 
Faktycznie jest problem ze znalezieniem dobrego kosmetologa. W zasadzie najlepiej od razu szukać prywatnie wśród doświadczonych gabinetów. Znajoma miała podobny problem, więc wiem.

Polaczek90

Posty: 13

 
Ja też mam poważne problem laryngologiczne i zwiedziłem już mnóstwo gabinetów. Nigdzie jednak nie uzyskałem konkretnej pomocy. Może tutaj polecicie jakiegoś laryngologa specjalistę, który naprawdę leczy, a nie ględzi w kółko to samo.

Annaaa12

Posty: 8

 
Popieram, że pożądane byłoby sięgnąć z pomocy dr Lidii Majewskiej. Dla mnie też przygotowała specjalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Jestem zadowolona, że udało mi się odszukać tak rzetelnego i profesjonalnego specjalistę. Polecam, bowiem naprawdę pożądane byłoby zwrócić się o pomoc właśnie do niej. Wiele moich znajomych korzysta z jej usług medycznych i chwali sobie pomoc.

wom_ww

Posty: 29

 
To polecam panią Martę Machaczkę. Jest bardzo doświadczonym kosmetologiem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Sama korzystam z jej usług, więc znam z doświadczenia.

Robuś

Posty: 4