klinika dentystyczna Toruń

klinika dentystyczna Toruń

Cześć, czy możecie mi powiedzieć, jak się czujecie po odbudowie uzębienia? Szukam głównie osób, które przeszły metamorfozę uśmiechu w Toruniu i pomogą mi podjąć decyzję. Niestety u mnie leczenie stomatologiczne mocno zaniedbane przez ostatnie lata, dlatego się trochę boję.

Rakewo

Posty: 1

 
Wybielanie się opłaca, chociażby nakładkowe, ale i tak najlepsze wyniki dają licówki. Śnieżnobiały uśmiech to implanty, albo licówki właśnie.

sertus

Posty: 4

 
Robią bardzo dobrze. Właśnie efektywność bondingu pozytywnie mnie zaskoczyła. Nawet drobne ukruszenia można od ręki wyeliminować.

nighthaze

Posty: 4

 
Biały uśmiech tak szczerze mówiąc to tylko licówki, albo implanty. Naturalny kolor zębów to bardziej żółtawy właśnie, chociaż przy wybielaniu nakładkowym też można sporo zdziałać. Po prostu zacznij. Odbudowa to naturalna sprawa w pewnym wieku.

Miki

Posty: 3

 
Masz najczęściej i tańsze i droższe wersje wypełnień, dlatego warto się upewnić, żebyś nie przepłacił niepotrzebnie. Można się nawet dogadać w niektórych gabinetach na płatność ratalną. Według mnie w tych czasach to niezła perspektywa.

donbagino

Posty: 14

 
Klasa to gabinet stomatologiczny we Włocławku https://kse.dental/. Poszedłem tam na zwykłe usunięcie kamienia nazębnego za pierwszym razem i naprawdę się postarali. Jeszcze nigdy tak dokładnie nikt mi tego zabiegu higienicznego nie przeprowadził, a to jednak pokazuje zaangażowanie. Chcą naprawdę, żeby pacjent wrócił.

żabka45

Posty: 12

 
Zauważyłam, że mam tendencję do sprawdzania wszystkich zębów. Już miała przypadek, że sobie takim ruszaniem zęba uszkodziłam. Warto monitorować, co się dzieje na rynku stomatologicznym. Do nas generalnie przyjeżdżają klienci zagraniczni, więc jakość wysoka.

Mr Frog

Posty: 2