medycyna naturalna

medycyna naturalna

Mój kręgosłup, kark już tak mocno dają się we znaki, ze tak naprawdę kompletnie nie wiem jak sobie z tym poradzić i jak ewentualnie ten ból pokonać. Zaczęłam się interesować medycyną chińską, tybetańską i szukam jakiegoś miejsca, gdzie ewentualnie będzie można liczyć na profesjonalną pomoc w tym zakresie, może ktoś z Was jakieś takie miejsce zna?

Dyduszek22

Posty: 2

 
Efekty jeśli chodzi medycynę chińską zależą od indywidualnego podejścia do pacjenta i właściwego dobrania dla niego terapii. To kwestia, która ma bardzo duże znaczenie.

dzejs

Posty: 9

 
Dobrze prowadzone terapie z medycyny dalekiego wschodu mogą dawać świetne efekty, natomiast faktycznie trzeba mieć taką osobę, która faktycznie będzie taką terapię dobrze prowadzić.

namok

Posty: 4

 
Ja też jestem wielkim zwolennikiem chińskiej medycyny, ale faktycznie trzeba mieć kogoś kto rzeczywiście się na tym zna i zaproponuje właściwą pomoc.

StaryChemik

Posty: 2

 
Szczególnie masaże i akupresura to świetna opcja na dolegliwości bólowe. Jak ktoś się z nimi zmaga to polecam skorzystać można liczyć na świetne efekty.

Worms

Posty: 8

 
Ja od lat akupresura i akupunktura w przychodni na Łuckiej - www.przychodnianarantem.pl. Świetni specjaliści, na których faktycznie można liczyć jak jesteś zainteresowany niekonwencjonalną medycyną.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Jest sporo tych miejsc, gdzie promowana jest chińska medycyna więc pewnie jak poszukasz to i dla siebie znajdziesz wsparcie na tym polu. Natomiast warto wiedzieć z kim nawiązuje się współprace.

erbis

Posty: 8

 
Super wyborem będą takie placówki, gdzie pracują osoby, które faktycznie znają dobrze chińską medycynę i są świadome tego jak powinno się ją stosować.

klimner56

Posty: 11

 
Na pewno duże możliwości się za dalekim Wschodem kryją, ale trzeba mieć kogoś kto umie to wykorzystać.

annanna

Posty: 5

 
Medycyna chińska może pomóc, ale trzeba umiejętnie ją stosować, to klucz do sukcesu.

Mord

Posty: 2