Może ktoś z Was korzystał z medycyny tybetańskiej

Może ktoś z Was korzystał z medycyny tybetańskiej

Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia związane z medycyną chińską labo tybetańską i może się podzielić swoimi opiniami na temat stosowania takich metod leczenia? Mam problemy z bolącym kręgosłupem i standardowe leczenie u mnie nic nie daje. Szukam więc jakichś metod alternatywnych.

Marioleczka

Posty: 1

 
Moim zdaniem medycyna tybetańska daje ogromne możliwości i faktycznie u siebie warto ją wdrażać choć najlepiej pod okiem osób, które znają temat i będą w stanie doradzić jakie terapie stosować, jakie zioła.

Ycomojo

Posty: 2

 
Medycyna wschodnia łączy teraz zalety zachodniej technologii i bardziej holistycznie podchodzi do problemów pacjenta.

alidomas

Posty: 6

 
Pacjenci zaczynają odchodzić od niektórych praktyk medycyny zachodu, gdzie już wyraźnie chodzi tylko o pieniądze i lekką ulgę w cierpieniu, ale nie o pełne wyzdrowienie.

wom_ww

Posty: 7

 
Akupunktura w takim prawdziwym, mistrzowskim wydaniu dostępna w przychodni Narantem na terenie Warszawy. Przyjmuje interdyscyplinarny zespół łączący zalety akupunktury, leczenia ziołami, czy głębokimi masażami.

merylk67

Posty: 24

 
Znaczenie dobrze prowadzonej terapii w zakresie medycyny tybetańskiej to klucz do jej skuteczności. Miałem styczność z różnymi osobami i niby ta sama medycyna, a efekty zupełnie różne, w jednym przypadku skutki uboczne brak efektów, w drugim w końcu pokonanie tego z czym medycyna tradycyjna sobie nie poradziła więc efekty w dużej mierze zależne są od wiedzy i umiejętności lekarza.

pawel253

Posty: 3

 
Jak zwykła medycyna nie daje radę to faktycznie Daleki Wschód może pomóc, ale jeśli tak to szukaj miejsc, gdzie leczenie będzie prowadzone w zgodzie z naszym prawem i przychodnia będzie miała odpowiednie upoważnienia od wojewody, by takie formy leczenia stosować.

alliknet5

Posty: 3

 
Myślę, że obecnie z medycyną chińską można osiągnąć wiele pozytywnych efektów dla zdrowia, ale trzeba wiedzieć, gdzie i u kogo się leczyć, bo źle prowadzone terapie mogą również przynosić wiele problemów i skutków ubocznych więc znajomość metod leczenia jest bardzo istotna.

Abaddon616

Posty: 10

 
Najlepsze przychodnie posiadają właśnie własne zaplecze diagnostyczne, więc nie trzeba martwić się wizytami w oddzielnych placówkach.

CHatka-eKo

Posty: 16

 
Przychodnia www.przychodnianarantem.pl proponuje spersonalizowane terapie powiązane z akupunkturą, ziołami, masażami, więc nieco inne podejście od tego klasycznie spotykanego u lekarzy. Zespół egzotyczny, więc to dla krajowego pacjenta pewna ciekawostka, ale skuteczna.

zenek744

Posty: 5