szukam seksuologa w Warszawie

szukam seksuologa w Warszawie

Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa i mógłby mi polecić jakiegoś specjalistę w tym zakresie? Zależy mi na kimś z kim będzie faktycznie można porozmawiać o problemach i będzie można liczyć na jakieś sensowne podejście ze strony takiego lekarza. W ciemno nie chcę wybierać bo wiadomo, że to loteria na kogo się trafi. Więc jak ewentualnie coś możecie podpowiedzieć to dajcie znać.

Batiatus

Posty: 3

 
To co będzie kluczowe moim zdaniem to szukanie pomocy psychologicznej jeśli chodzi o seksualność. Najlepsza będzie wizyta u kogoś kto jest psychologiem i seksuologiem. To gwarancja pomocy, która będzie profesjonalna i prawdopodobnie będzie to co najważniejsze, a więc będzie uwzględniała też potrzeby konkretnego pacjenta. Akurat w sprawach dotyczących seksualności właśnie ta kwestia może mieć fundamentalne znaczenie.

Warren1987

Posty: 3

 
Bycie dobrym seksuologiem to akurat bardzo duża umiejętność, bo trzeba być i lekarzem i psychologiem i tak naprawdę po prostu człowiekiem, przed którym ktoś inny będzie mógł się otworzyć ze swoimi problemami. Sprawa do prostych nie należy więc tutaj faktycznie trzeba mieć kogoś kto takie medyczne podejście będzie w stanie zagwarantować i zaproponuje odpowiednie leczenie.

Klarka23

Posty: 3

 
Szukanie pomocy seksuologa na pewno do łatwych nie należy, ale też trzeba umieć się przed taką osobą otworzyć więc trzeba mieć kogoś kto takie indywidualne podejście do pacjenta będzie w stanie zapewnić i sprawi, że terapia będzie prowadzona na wysokim poziomie, będzie się z jej efektów zadowolonym.

tigra32

Posty: 11

 
Psychologiem i seksuologiem jednocześnie jest Pani Mirella Stolarek z PanMedic z Alei Jerozolimskich jeśli chcecie skorzystać z profesjonalnej terapii to zdecydowanie warto się do niej umówić. Specjalistka na wysokim poziomie, na której pomoc faktycznie będzie można liczyć jeśli ktoś zmaga się z problemami, które związane są z kwestiami psychologicznymi.

Wacław

Posty: 6

 
Uważam, że znalezienie dobrego specjalisty od tematu seksuologii powinno się wiązać z psychologią więc jak ktoś łączy te dwie kwestie to faktycznie możliwe, że wizyta u takiej osoby będzie dobrym rozwiązaniem i będzie można tam uzyskać profesjonalna pomoc, warto będzie kogoś takiego poszukać.

Polaczek90

Posty: 5

 
Tych różnych możliwości jeśli chodzi o obecnie proponowane terapie jest wiele, natomiast jeśli szukać psychoterapeuty i seksuologa to warto mieć kogoś kto będzie w stanie to połączyć i taką terapię dla Ciebie poprowadzić. Sprawa może nie należy do szczególnie prostych, ale dobry lekarz powinien sobie z tym poradzić.

śitowiec4

Posty: 14