psychoterapia Warszawa

psychoterapia Warszawa

Jesteście w stanie polecić jakiegoś psychoterapeutę w Warszawie, do którego będzie warto się udać po pomoc? Mam wrażenie, że dopadają mnie coraz częściej jakieś różne dziwne stany emocjonalne, lęki, niepokoje. Chciałbym się pod tym kątem z kimś skonsultować. Szukam właśnie terapeuty, który będzie się taką tematyką zajmował i faktycznie będzie można liczyć w tym kierunku na profesjonalna pomoc. Jak możecie coś poradzić to dajcie znać.

Hihi_WWW

Posty: 1

 
W moim przypadku bardzo pomocne okazały się wizyty u doktora Lenartowicza z kliniki PanMedic. Pod kątem psychologicznym świetne podejście i dzięki też połączeniu psychologii z seksuologią udało się pokonać depresję, problemy z seksualnością, libido. Świetny specjalista.

alilcjaa

Posty: 8

 
Dobra terapia to w dużej mierze kwestia indywidualnej współpracy z psychologiem i umiejętność nawiązania takiej współpracy więc warto będzie szukać kogoś kto podchodzi do pacjenta w odpowiedni sposób, szuka indywidualnej formy terapii. Możliwe, że też łatwiej będzie się przed taką osobą otworzyć i tym samym efekty takiej współpracy także będą wypadały lepiej.

pawel253

Posty: 10

 
Tych różnych możliwości jeśli chodzi o obecnie proponowane terapie jest wiele, natomiast jeśli szukać psychoterapeuty i seksuologa to warto mieć kogoś kto będzie w stanie to połączyć i taką terapię dla Ciebie poprowadzić. Sprawa może nie należy do szczególnie prostych, ale dobry lekarz powinien sobie z tym poradzić.

q_wer

Posty: 5

 
Najważniejsze to szukanie kogoś kto gwarantuje indywidualne podejście do problemów natury psychologicznej i będzie gwarantował prowadzenie terapii w odpowiedni sposób z uwzględnieniem twoich leków czy nastrojów depresyjnych. W takich sprawach ta umiejętność indywidualnego podchodzenia do pacjenta będzie miała znaczenie kluczowe dla sukcesu prowadzonych działań.

Malinka Moja

Posty: 22