klinika dentystyczna Toruń

klinika dentystyczna Toruń

Cześć, czy możecie mi powiedzieć, jak się czujecie po odbudowie uzębienia? Szukam głównie osób, które przeszły metamorfozę uśmiechu w Toruniu i pomogą mi podjąć decyzję. Niestety u mnie leczenie stomatologiczne mocno zaniedbane przez ostatnie lata, dlatego się trochę boję.

Hihi_WWW

Posty: 3

 
W punkt pytanie i mam nadzieję, że temat się niedługo bardziej rozwinie. Myślę, że dobre wskazówki, co do leczenia protetycznego, czy wybielania wszystkim się przydadzą.

Sarenka

Posty: 5

 
Możesz nawet na przodzie tylko zrobić licówki, a później sobie rozszerzysz. Wszystkie usługi stomatologiczne charakteryzują się sporą elastycznością.

Jasioneczek

Posty: 2

 
Możesz spróbować z wypełnieniem onlay w klinice KSE we Włocławku. Kontakt do nich: 882 944 749. A dlaczego taki rodzaj wypełnienia? Nawet kompozytowe, nieco tańsze wystarczy dla uzyskania pełnej szczelności, odporności na ścieranie. Do tego do taki rodzaj wypełnienia, który stomatolog ukształtuje pod stan Twojej jamy ustnej. Mam od dawna i nie widzę również, żeby jakoś specjalnie kolor się zmieniał, więc to na ogromny plus.

Marioleczka

Posty: 2

 
Od nowego roku, podobno przez Nowy Ład może być drożej, dlatego na Twoim miejscu zapisywałbym się do stomatologa jeszcze w tym roku. Nie wiadomo, co to będzie. Czy nie będziemy mieli służby zdrowia całkowicie na wzór amerykański.

Joe

Posty: 16

 
Widziałam ludzi z zaniedbanymi zębami to nie zamierzam tego samego przechodzić. Trzeba się na cudzych błędach uczyć tak naprawdę.

wacek56

Posty: 11

 
Leczyłam się u nich, a teraz chodzimy z całą rodziną. Protezy, mosty, wybielanie, co chcesz. Widziałam u nich ludzi, którzy przychodzili z takimi wadami, że wręcz nie mogłam uwierzyć. A później z białymi zębami wychodzili :) Akurat przykłady, które prezentują to wszystko prawda.

Poznaniaczek2

Posty: 13

 
Masz najczęściej i tańsze i droższe wersje wypełnień, dlatego warto się upewnić, żebyś nie przepłacił niepotrzebnie. Można się nawet dogadać w niektórych gabinetach na płatność ratalną. Według mnie w tych czasach to niezła perspektywa.

quwejt

Posty: 4

 
Trzeba jednak w ten implant zainwestować, jeżeli masz braki, bo po prostu przy wadzie uzębienia zaczyna się twarz zapadać po pewnym czasie. Inaczej wyglądasz bez zębów, a inaczej ze zdrową jamą ustną. Porównaj sobie, masz mnóstwo przykładów.

Marioleczka 

Posty: 7