strona z mieszkaniami na wynajem Warszawa

strona z mieszkaniami na wynajem Warszawa

Szukam dla siebie mieszkania na wynajem i zastanawiam się po jaką ewentualnie ofertę warto sięgnąć. Czy szukać coś na własną rękę czy próbować przez biuro nieruchomości. Jeśli coś możecie mi ewentualnie pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda i na co konkretnie można liczyć, czy ewentualnie w przypadku biura nieruchomości uda się uzyskać jakąś pomoc, podpowiedź?

Ycomojo

Posty: 1

 
Jeśli ktoś nie będzie chciał ponosić bardzo dużych kosztów to polecam się zapoznać z serwisem www.OfertyHome.pl. Funkcjonują na takiej zasadzie, że płacisz 260 złotych i w ten sposób masz dostęp do ich serwisu i bazy z ogłoszeniami o mieszkaniach. Można także sprecyzować na jakim mieszkaniu będzie Ci zależało i oni pod tym kątem będą dla Ciebie szukali oferty.

alidos

Posty: 13

 
Faktycznie jeśli chodzi o agencje to te prowizja to jednak przesada, natomiast czasem faktycznie nie ma innej opcji i trzeba coś brać z agencją bo inaczej nie uda się znaleźć atrakcyjnego mieszkania.

Ventooo1

Posty: 6

 
Samodzielnie na pewno będzie można zaoszczędzić na prowizji jak szukasz ofert. Z drugiej strony trzeba mieć też trochę czasu, żeby tym wszystkim się zająć i oferty przeglądać.

Oleee34

Posty: 6

 
Faktycznie temat prowizji wygląda tak, że jest spore zróżnicowanie na tym polu u agencje starają się w związku z tym również działać tak by tutaj szukać rozwiązań dla klienta atrakcyjnych.

MaszWielkosc

Posty: 6

 
Minus agencji to na pewno prowizja, którą trzeba zapłacić, ale są też plusy bo jednak będzie to spora wygoda, gdy nie trzeba tych wszystkich ogłoszeń przeglądać.

TomekK

Posty: 2