leżaki reklamowe, znacie ?

leżaki reklamowe, znacie ?

Poszukuje leżaków reklamowych z logo firmy, jakie wykonają mi fachowcy. Zależy mi na jak najlepszym wykonaniu leżaków jak i na super wykonaniu samego nadruku.

BBGGRR2

Posty: 1

 
Najważniejszy jest pomysł. Przecież leżaki można dopasować do każdej brany. Nie musi to być tylko pub czy restauracja. Niewątpliwie trzeba wiedzieć, w jaki sposób się za to mamy zabrać. Jeśli czegoś nie wiem to inspiracji poszukuję poprzez Internet. Wam też radzę to zrobić.

HARY1953

Posty: 3

 
Jeżeli mamy pomysł na wykorzystanie leżaków reklamowych to, dlaczego go nie zrealizować? Sporo nie wydamy, niemniej jednak jeśli trafimy z reklamą to przyniesie to naszej firmie niezwykle olbrzymie zyski, a przecież na tym każdemu, kto prowadzi własną firmę najbardziej winno zależeć.

Gumis

Posty: 8

 
Znajomy korzystał z leżaków reklamowych w swojej firmie i jest zadowolony. Dużo to nie kosztowało, ale za to przyniosło bardzo dobre efekty. Sam myślę o czymś takim, ale nie za bardzo mam gdzie to sobie postawić u siebie.

Gubuś234

Posty: 9

 
Najlepiej kupować leżaki reklamowe z nadrukiem, jakie będą wykonane z najlepszych materiałów. Kupowałem jakiś czas temu takie z podłokietnikami, jakie wykonane były z drewna. Materiał był poliestrowy, dlatego wytrzymują wiele sezonów i nic im się nie dzieje.

Lalka

Posty: 5

 
Dużo leżaków reklamowych widziałem nad morzem. Nie były to tylko miejsca gdzie można się coś napić i zjeść, ale również były to sklepy. Nie wiem czy to skuteczna reklama, bo nie pytałem, ale na pewno warto zaryzykować. Koszty zamówienia takich leżaków z logo firmy wcale nie są wysokie i niczego tutaj nie ryzykujemy.

Kruk

Posty: 28

 
Wejdźcie sobie tutaj https://lezaki-reklamowe.pl, bo podobno mają tutaj duży wybór leżaków reklamowych z logo firm. Nie wiem czy to dobra oferta, bo akurat czegoś takiego dla firmy obecnie nie szukam.

Winect56

Posty: 3

 
Przez Internet można dziś wszystko odnaleźć. Ceny są niezwykle różne, lecz nie można się tylko tym kierować. Ważniejsze jest to jak wyglądają takie leżaki i w jak trwały jest nadruk.

QQrydza

Posty: 9

 
Leżaki to świetny pomysł stosowany przez wiele firm. Można je rozdawać klientom, ale można je również ustawić przed swoim sklepem czy inną firmą.

jacor

Posty: 32

 
Mnóstwo leżaków reklamowych widziałem nad morzem. Nie były to tylko miejsca gdzie można się coś napić i zjeść, niemniej jednak również były to sklepy. Nie wiem czy to efektywna reklama, bo nie pytałem, niemniej jednak na pewno warto zaryzykować. Koszty zamówienia takich leżaków z logo firmy wcale nie są wysokie i niczego tutaj nie ryzykujemy.

Illilakip

Posty: 20