Przegrywanie vhs na dvd

Przegrywanie vhs na dvd

Cześć. Ostatnio zastanawiam się nad otwarciem własnego małego biznesu.

Biorę pod uwagę firmę zajmującą się zmianą formatu zapisu filmu z vhs na dvd. Wydaje mi się że jeszcze sporo osób posiada w swoich domowych pieleszach starych kaset.

Co o tym sądzicie?

VHSSS

Posty: 14

 
Witam. To prawda że takie filmy są bardzo cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, zdjęcia nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

Joe

Posty: 33

 
Hej. Nie no z wyborem firmy trzeba uważać, tu jest tak jak w każdym innym przypadku. Wybierz tych najlepszych, tych którzy mają dobre opinie swoich klientów.

jacor

Posty: 32

 
Cześć. Niesłychanie podoba mis się twój pomysł i szczerze mówiąc to chyba ci go troszkę podkradnę. To niesłychanie dobry pomysł na stworzenie niesłychanie oryginalnego filmu z tego tak niesłychanie ważnego wydarzenia.

drrrr23

Posty: 27

 
Witam.

Może ja wam pomogę, sama byłam w kropce jak szukałam takiej firmy, ale na szczęście przeszukując Internet trafiłam na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i można powiedzieć że problem mi się sam prędko rozwiązał. Może komuś jeszcze ten link pomoże.

Ja polecam.

Marko

Posty: 32

 
Hej.
Dzięki właśnie takiej nowoczesnej technice można spokojnie sobie umilić życie ponieważ można spokojnie wrócić do przeszłości.

RasiakNorris

Posty: 17