Baltic Sail, znacie ?

Baltic Sail, znacie ?

W tamtym roku nie mogłem zobaczyć zlotu żaglowców. Chciałbym z tego wydarzenia zobaczyć fotografię. Czy wiecie może, gdzie znajdę fotografie, jaka pokażą mi parada żaglowców. Będę bardzo wdzięczny za podlinkowanie i strony.

Kasia

Posty: 1

 
Baltic Sail to niesłychanie fajne wydarzenie. Planowo jeździmy do Gdańska na paradę żaglowców. W tym roku również będziemy, jednak nie wiem, gdzie obejrzeć zdjęcia.

Orange444

Posty: 10

 
Powiem Wam, że parada żaglowców jest niesłychanie piękna. Od paru lat już jeżdżę, aby zobaczyć to znakomite wydarzenie w Gdańsku. Jeśli chodzi o fotografie to tutaj masz linka do jednej strony z fotografiami https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Na pewno Ci się spodobają.

Hymnny4

Posty: 3

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko odszukasz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

olimber

Posty: 23

 
Zlot Żaglowców uwielbiamy i jeździmy regularnie od paru lat. Kiedyś ktoś mi podał specjalną stronę, gdzie można zobaczyć fajne zdjęcia. Jednakże już nie pamiętam, jak się nazywa.

pawel253

Posty: 5

 
Ja również uwielbiam oglądać Baltic Sail 2020. Bardzo interesuje mnie ten temat i co roku jeździmy do Gdańska go oglądać. W tym roku też będziemy z całą naszą rodzinką, a wy?

Olekk

Posty: 4

 
Dzień dobry, powiem Ci, iż w internecie są inne strony z wydarzenia Baltic Sail 2020. Tylko nie wiem, czy zobaczysz wszystkie fotografie. Jednak wydaję mi się, iż na pewno jest jakiś fotograf, który takie wydarzenia umieszcza w internecie.

figo

Posty: 12

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie znajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Warto popatrzeć u osób, którzy zajmują się tym od paru lat.

Krakus

Posty: 3

 
Sail Gdańsk to niesłychanie ładne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, iż w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

namedal6

Posty: 11