paznokciew Krakowie Centrum, oferta

paznokciew Krakowie Centrum, oferta

Po raz któryś już robię paznokcie hybrydowe i nie jestem zadowolona, w szczególności z trwałości. Możecie poradzić coś, albo najlepiej dobry salon w Krakowie, do jakiego chodzicie?

Jarko445

Posty: 5

 
Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w którym robią paznokcie naprawdę profesjonalnie i tak, jak piszą, że utrzymują się ponad dwa tygodnie.

Dresik

Posty: 24

 
Ekstra paznokcie, wspaniałe wykonanie, jakość i trwałość https://salonmagja.pl/. Jeśli poszukujecie salonu w Krakowie centrum, to tę stylistkę gorąco polecam. Zawsze jestem pełna zachwytu dla jej pracy. Wszystko profesjonalnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami, dlatego gorąco zachęcam sprawdzić :)

Yuri20

Posty: 7

 
Jeżeli któraś z was ma jeszcze jakieś różne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeżeli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, bo moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i oczywiście z góry niezwykle dziękuję.

Kitas

Posty: 13

 
Ja właśnie poszukuję jakiejś sprawdzonej osoby, ponieważ raz miałam niemiłe doświadczenie i to poskutkowało, iż zaniechałam manicure w salonach. Fajnie byłoby odszukać jakiś zaufany salon z paznokciami w Krakowie centrum, albowiem miałabym blisko i nie musiałabym martwić się o dojazdy.

Mord

Posty: 7

 
W szczególności, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, jakie wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

johny11

Posty: 3