przenośne garaże Węgry, poszukuję

przenośne garaże Węgry, poszukuję

Żąda na już przenośny garaż, który firma z Polski przywiezie na Węgry. Jeżeli będzie to firma z małopolski to mają faktycznie niedaleko do mnie. Kogo polecacie?

Krzyś23

Posty: 1

 
Trudno powiedzieć coś o cenach, bo wszystko będzie zależne od wybranego projektu. Wiadomo, że prosta konstrukcja jest tańsza niż ta, która ma okna i dodatkowe drzwi albo dwuspadzisty dach. Wszystko można sobie sprawdzić.

Zdzichu

Posty: 2

 
Trudno powiedzieć coś o cenach, albowiem wszystko będzie zależne od wybranego projektu. Wiadomo, że łatwa konstrukcja jest tańsza niż ta, która ma okna i dodatkowe drzwi albo dwuspadzisty dach. Wszystko można sobie zbadać.

Azazel412

Posty: 4

 
Zawsze można odnaleźć jakąś ciekawą ofertę dla siebie. Akurat w tym wypadku odległość nie ma żadnego znaczenia. Polska firma produkuje garaże i chętnie je zawiezie dokładnie tam gdzie tego chcemy. Węgry to ich ulubiony rynek i można ich tam spotkać.

asu204

Posty: 9

 
Nigdy takiego garażu nie zamawiałem, dlatego nie wiem czy jest ktoś z Polski, kto jeździ aż tak daleko na Węgry. Z drugiej strony jak jest klient to trzeba mu dać to, czego potrzebuje.

miasto13

Posty: 18

 
Zamawiałem kojce w Polsce i firma wszystko mi dostarczała. Cena jest o dużo niższa od tych, jakie znalazłem na Węgrzech. Nawet, jeśli dolicza się transport to i tak wszystko jest korzystne. Mnóstwo moich sąsiadów Węgrów z polskich propozycji korzysta i jeszcze nie słyszałem żeby na cokolwiek narzekali. Widać, że im się to opłaca.

Olekk

Posty: 5

 
Nigdy takiego garażu nie zamawiałem, wobec tego nie wiem czy jest ktoś z Polski, kto jeździ aż tak daleko na Węgry. Z drugiej strony jak jest klient to trzeba mu dać to, czego żąda.

propek1

Posty: 11

 
Korzystałem z oferty na blaszane garaże w firmie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/ i jestem bardzo zadowolony. Mają najlepsze ceny i bardzo szybko organizują cały potrzebny transport elementów garaży.

onja45

Posty: 4

 
Wiem, że są takie oferty na blaszane garaże, które można zamówić na Węgry jak i do innych krajów. Jest firma w Małopolsce, która się tym zajmuje i oni są podobno najlepsi. Mają chyba ponad trzydziestoletnie doświadczenie w tej branży. Można im zaufać.

Darek

Posty: 28