pozłacane nausznice, gdzie kupię?

pozłacane nausznice, gdzie kupię?

Zaczęłam kompletować różne rodzaju biżuterię i szuka sklepu, który ma oryginalne wzory ze srebra z cyrkoniami lub bez. Polecacie jakiś oryginalny sklep, który jest dobrze zaopatrzony?

Trener

Posty: 2

 
Kupowałam bransoletkę na nogę w sklepie, ale zaciekawiła mnie beads pandora https://valerio.pl/pozlacane-srebrny-charms-do-pandora-koralik-reflexions-love-milosc-srebro-925-ap9185y-p-6688.html i jestem zadowolona. Mnie akurat ten styl się podoba, dlatego jeśli ktoś chce to zachęcam do przejrzenia całej oferty. Przekonacie się, że jest bardzo dobrze przygotowana i że spełnia Wasze wymagania i oczekiwania.

Gruby_56

Posty: 2

 
Mnie się bardzo podobają przywieszki reflexions, ale nie za bardzo mam okazję, aby je zamówić. Szkoda, bo by chętnie się pokazała na mieście w tym. Musze chyba sama zacząć szukać jakiegoś dobrze zaopatrzonego sklepu jubilerskiego internetowego.

syrena88

Posty: 15

 
Mam naszyjnik z cyrkoniami, a do tego kolczyki. To komplet, który zakładam na wyjątkowe okazje, lecz faktycznie ładnie się prezentuje. Polecam, jeżeli chcecie mieć coś ładnego, lecz nie chcecie przy okazji wydawać na to zbyt sporo pieniędzy. Taki zestaw spełni Wasze wymagania.

Jacuś

Posty: 16

 
Mnie się podobają sztywne bransolety i mam taką gładką. Najlepiej jest skompletować różne rodzaje biżuterii w tym samym stylu. Wtedy mamy naszyjnik albo i kolczyki. Dobrze zaopatrzony sklep internetowy ma wszystko, czego oczekujemy i szukamy dla siebie.

Dyduszek22

Posty: 9

 
Biżuterię noszę sporadycznie, dlatego wydawanie na nią bardzo dużo pieniędzy nie ma większego sensu. Za złotem nigdy nie przepadałam. Może jeszcze białe złoto to tak, ale żółte na pewno nie. Wybieram sobie zawsze srebro, bo jest tanie i ładnie się prezentuje.

labuh

Posty: 8

 
Dla mężczyzn można zamówić krzyżyk męski z Jezusem lub bez. Oferta jest super i można od razu sobie skompletować do tego oryginalny srebrny łańcuszek.

Lupusx

Posty: 3

 
Kupowałam koła pozłacane i jestem zadowolona. Mnie akurat taki styl bardzo pasuje, dlatego warto było na nie wydawać pieniądze. Akurat dużo takie koła nie kosztowały.

numiś45

Posty: 10

 
U mnie to poza bransoletkę na nogę mam od razu w tym samym stylu bransoletkę na rękę i jestem niezmiernie zadowolona. Lubię kompletować sobie wszystko, zatem im lepiej zaopatrzony jest sklep

Pzengota

Posty: 22